Martin – Poprad 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 4:3 (1:0 po s.n.)
Trenčín – Zvolen 1:2 (kon.) | Nové Zámky – Žilina 1:0 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Košice
sk Neděle 11.09.2016, 17:00 • ZŠ Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

Koniec zápasu. (19:19:48)
    63:56 NAGY - 2:3

63:56
    Košice dali gól!
    LADISLAV NAGY dostal peknú prihrávku do nájazdu a svoje sólo pretavil do rozhodujúceho gólu. Asistencie Šedivý a Habal.

63:10
    Aj Bystričania boli po dlhšom čase v útoku, no iba si tam prihrávali.

62:20
    Stále väčšia aktivita na strane hostí, no nezakončujú Košičania účinne.

61:30
    Deyl hľadal Matejku pred bránkou, bol tam voľný, ale nerozumel si s pukom.

60:51
    Zatiaľ sa hrá opatrne v trojici na oboch stranách, puk majú v moci Košičania.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V predĺžení sa bude hrať v trojici na oboch stranách.
    Aktuálny pohľad na ľadovú plochu

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:49
    Hostia vyhodili puk z vlastnej tretiny až do útočnej, ale nekorčuľujú za ním.

59:04
    Surový s Lamperom sa snažili v útoku pred bránkou niečo vymyslieť, nevyšla im napokon finálna fáza, ale bola to pekná snaha.

58:31
    Češík sa snažil spoza modrej vystreliť puk na Habala, ale hostia dobre pracujú v obrane.

57:43
    Domáci stále pri útočnej chuti, viac sa snažia rozhodnúť duel v riadnom hracom čase.

57:12
    Stále domáci v útoku, už druhé buly v krátkom slede vyhrali a operujú v tretine.

56:55
    Aj teraz sú Bystričania pred bránkou Košíc, no nedostávajú sa k zakončeniu.

56:02
    Puk skončil v hľadisku a paradoxne sa vhadzuje v strednom pásme na červenej čiare. Domáci sa viac snažia o útočnú hru.