Detva – Pov. Bystrica 10:0 (kon.) | Skalica – Michalovce 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Orange 20 7:2 (kon.)
Prešov – Trnava 4:3 (2:1 po s.n.)
HK Detva
10:0 (2:0, 4:0, 4:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Neděle 11.09.2016, 17:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR) • 3. kolo

Je tu záver stretnutia, v ktorom domáca Detv deklasoval súpera z Považskej Bystrice výsledkom 10:0. (19:16:51)

59:29
    O ďalšiu strelu na Kompasa sa postaral Balko.

58:13
    Detva dala gól!

Domáci obecenstvo si žiadalo desiatku a hráči ich vypočuli. Gól strelil JURAJ PETRO.
    Asistencie: Ivan Jakubík, Lukáš Hrušík.

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:43
    Domáci prežili oslabenie.

56:08
    Číčala si dal puk na forhend a vyskúšal Cibuľu,ktorý nechce prísť o čisté konto.

55:43
    Patrik Pohanka dostáva dve minúty za hru z vysokou hokejkou.

55:36
    Kombonačná akcia hostí sa končí domácim vylúčením.

53:56
    Hostia aj napriek debaklu, ktorý utržujú v Detve hrajú sympatický hokej.

52:19

Kapitán Srnka dostal puk z vlastnej tretiny do útočnej. Tam prihral Škvardilovi, ktorý ako na podnose ponúkol ďalší gól RASTISLAVOVI GAŠPAROVI.
    Asistencie: Tomáš Škvardilo, Branislav Srnka.

50:07
    Videlka hľadal pred Kompasom Říhu, lenže Kompas jeho úmysel vystihol.

49:42
    Obe mužstvá v plnom počte.

Dnešné stretnutie sleduje 289 divákov.

49:24
    Obrovskú možnosť na druhej strane zahodil Rufati, keď z blízka prestrelil.

49:00

Domáci aj v hre 4 na 4 dávajú gól. Puk sa dostal pred bránkovisko, kde bol pripravený VIKTOR FEKIAČ a nedal Kopmasovi šancu.
    Asistencie: Michal Vajlent, Rastislav Gašpar.

47:42
    Domáci Lubor Balko dostáva dve minúty za držanie. Od hostí Slavomír Hriňa dve minúty za nešportové správanie.

47:39

Detva využíva ďalšiu presilovku. Keď po strele Palečeka puk pred Kompasom tečoval LUKÁŠ ŘÍHA.
    Asisntencie: Tomáš Paleček, Dávid Videlka.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 17. Gašpar (bez asistencii), 20. Škvaridlo (bez asistencii), 22. Jakubík (P. Fekiač, Hrušík), 24. Gašpar (Škavridlo, V. Fekiač), 33. Gašpar (V. Fekiač), 38. V. Fekiač (Gašpar, Škvaridlo), 48. Říha (Paleček, Videlka), 49. V. Fekiač (Vajlent, Gašpar), 53. Gašpar (Škvaridlo, Srnka), 59. Petro (Jakubík, Hrušík)

HK Detva: Cibuľa (Rosandič) – Fekiač V., Paleček, Gašpar, Valjent, Škvaridlo – Srnka, Zorvan, Jakubík, Šimon, Říha – Videlka, Fekiač F., Petro, Mačkovič, Hrušík – Fekiač P., Gábor, Balko, Pohanka, Šedivý
    HK 95 Považská Bystrica: Kompas – Ligas, Hriňa, Záborský, Filo, Hudec – Zlocha, Majerčík, Podsedlý, Kleinedler, Blaško – Rufati, Prášek, Čičala, Koleda, Švanter – Šimko, Kožúrik, Potocký

Rozhodčí: Jozef Babeliak – Peter Hanko, Ing. Martin Číž