Žilina B – Sereď 3:1 (kon.) | FC Košice – MFK Zvolen 1:0 (kon.) | Šamorín – Trnava B 2:2 (kon.)
Pohronie – Martin 0:0 (kon.) | Nitra – Slovan Bratislava U21 3:2 (kon.)
FC Nitra
3:2 (2:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 11.09.2016, 19:00 • Futbalový štadión FC Nitra. • MONACObet liga

Futbalisti FC Nitra zvíťazili v domácom prostredí so Slovanom B 3:2 po polčase 2:0. Domácim patril prvý polčas, v ktorom sa im podarilo dvakrát skórovať. Do listiny strelcov sa zapísali Fábry a Shejbal. Aj v druhom polčase bola Nitra lepším tímom. V 50. minúte síce Balaj zahodil pokutový kop, no o tri minúty neskôr napravil svoje zaváhanie a zvýšil náskok domácich na tri góly. Po hodine hry sa hosťom podarilo zásluhou striedajúceho Tichého znížiť. Po tomto góle hostia ožili a vyrovnali hru. V 84. minúte sa krásnou individuálnou akciou blysol stopér Laczkó a razom bolo o čo hrať. Nitra však v zostávajúcom priebehu už svoj tesný náskok udržala a po výhre 3:2 sa dostala do čele druholigovej tabuľky. (20:59:56)

90+3

90+1
    Žltú kartu dostáva Kurčík (ŠK Slovan Bratislava B).

89
    Hostia sa snažia o zúfalý nápor, ale dobre fungujúca obrana Nitry ich do gólových šancí nepúšťa.

88
    Žltú kartu dostáva Valenta (FC Nitra).

87
    Žltú kartu dostáva Shejbal (FC Nitra).

84
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól!
    Stopér a kapitán hostí ADAM LACZKÓ sa vydal na výlet, prešiel až pred bránu Nitry a strelil kontaktný gól – 3:2.

80
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Charizopulos, prichádza Kotrík.

80
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Bučák, prichádza Sabo.

72
    Charizopulos sa odhodlal k strele z 20-tich metrov. Tá letí tesne nad hosťujúcu bránu.

64
    Žltú kartu dostáva Majerčák (ŠK Slovan Bratislava B).

64
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Ivančík, prichádza Valenta.

63
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Šimončič, prichádza Oravec.

62
    Brankár Greif našiel výkopom Ďuriša. Hosťujúci hráč krásne vyzval do koncovky SIMONA TICHÉHO, ktorý nezaváhal – 3:1.

59
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Kele, prichádza D. Hrnčár.

59
    Žltú kartu dostáva Charizopulos (FC Nitra).

55
    Križko vyslal z priameho kopu prudkú strelu, ktorú brankár Greif s problémami vyrazil.

55
    Žltú kartu dostáva Bučák (ŠK Slovan Bratislava B).

53
    Nitra dala gól!

Po centri Ivančíka sa presadil kanonier Nitry FILIP BALAJ a je to už 3:0 pre domácich.