Třinec – Litvínov 2:1 (kon.) | Liberec – Sparta 2:3 (kon.) | Chomutov – Plzeň 6:4 (kon.)
Zlín – Vítkovice 2:0 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Mountfield HK – K. Vary 4:0 (kon.)
HC Olomouc
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 13.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 3. kolo

Já se s vámi tímto loučím. Přeji příjemný večer a těším se opět někdy napočtenou. (20:25:42)

V třetí třetině se Pardubice snažily marně najít cestu přes olomouckou obranu, a když už se jim to podařilo, byl na místě výborný Konrád. Hosté navíc nevyužili ani tři přesilové hry a v závěru si zkomplikovali zápas vyloučením minutu před koncem zápasu, neviděli jsme tedy ani poslední pokus skórovat při powerplay. Olomouc tak zásluhou druhé třetiny, v níž dvěma brankami otočila nepříznivé skóre, vítězí na domácí půdě 2:1.

59:55
    Poslední šanci dnešního utkání si připisuje Skladaný, kterého našel Juraj Mikúš na cestě před branku Štěpánka, skóre už se ale měnit nebude. Štěpánkova vyrážečka byla na místě.

59:15
    Třetí olomoucká formace drží Pardubice v útočném pásmu a nijak se netlačí do koncovky.

58:55
    Šance Pardubic na snížení se teď výrazně snížily. Na trestnou lavici putuje Schaus (PCE).

58:37
    Holec bekhendem zkusil překvapit Štěpánka, puk ale skončil někde ve výstroji hostujícího brankáře.

58:00
    To se vzápětí mění a Olomouc si připisuje jednu nebezpečnou šanci za druhou, končí však na špatné koncovce.

57:30
    Pardubice opět usazeny v pásmu Olomouce.

56:45
    Schaus prověřil Konráda od modré čáry, puk se ale odrazil k Juraji Mikúšovi a ten vyrazil do protiútoku.

56:08
    Akce Pardubic končí zakázaným uvolněním.

55:41
    Holec zkoušel individuálně proniknout do třetiny Pardubic, ale hostující obránci ho připravili o kotouč.

Dnešní utkání sleduje 3808 diváků.

55:00
    Bárta, Hubáček a Tomášek šikovně kombinovali v útočném pásmu, střela Hubáčka ale za Konrádova záda neprošla.

54:28
    Na druhé straně musel zasahovat také Konrád, ale puk mu mezi betony neprošel.

54:10
    Knotek přenechal puk Lašovi a jel před bránu tečovat, Štěpánek jen tak tak stihl zakročit betonem.

54:05
    Olomouc vyhazuje a za pukem spěchá Knotek.

53:30
    Pardubice dovezly puk až před Konráda, tam se jim však zamotal pod brusle a ani jeden z útočníků jej nestihl najít dříve než olomoucká obrana.