Třinec – Litvínov 2:1 (kon.) | Liberec – Sparta 2:3 (kon.) | Chomutov – Plzeň 6:4 (kon.)
Zlín – Vítkovice 2:0 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Mountfield HK – K. Vary 4:0 (kon.)
HC Olomouc
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 13.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 3. kolo

58:55
    Šance Pardubic na snížení se teď výrazně snížily. Na trestnou lavici putuje Schaus (PCE).

55:00
    Bárta, Hubáček a Tomášek šikovně kombinovali v útočném pásmu, střela Hubáčka ale za Konrádova záda neprošla.

53:23
    Hra se přitvrzuje a Pardubice dostanou další výhodu přesilové hry. Za hrubost jde na trestnou lavici Juraj Mikúš (OLO).

52:20
    Hubáček zavezl puk do útočného pásma a nabil Leducovi, který trefil horní tyč! Od ní se puk naštěstí pro domácí odrazil pouze do brankoviště.

48:25
    Pardubice si zahrají další přesilovou hru, poté co se Knotek (OLO) provinil vysokou holí.

42:35
    Další šance pro Pardubice, jak vyrovnat skóre. Za vysokou hůl byl na trestnou odeslán Jakub Herman (OLO).

37:51
    Vzápětí ale fauluje Petr Strapáč (OLO) a tak se síly na ledě vyrovnají.

37:50
    Ostřížek nastřelil tyč Štěpánkovy branky!

36:53
    Olomouc je při chuti a dere se dopředu! Jen za cenu nedovoleného zákroku její akci zastavuje Schaus (PCE).
    36:37 Jan EBERLE - 2:1
    Zdroj: Hokejka TV

36:37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A proměňuje! JAN EBERLE se trefil nad lapačku a Olomouc se ujímá vedení. Bez asistence.

Trestné střílení pro Olomouc! Eberle se hnal sám na branku, ale byl faulován, dostane proto druhou šanci!

35:28
    Knotek se hnal sám za kotoučem, ale Štěpánek byl u puku dřív a odehrál ho do bezpečí.

33:55
    Pardubice mají příležitost vzít si zpět své vedení. Za podražení byl potrestán Petr Strapáč (OLO).

33:24
    Ostřížek se hnal do brejku, jeho střela ale končí na hrudi Štěpánka.
    31:24 František SKLADANÝ - 1:1

31:24
    Jsou to ale domácí, kdo se raduje z branky! FRANTIŠEK SKLADANÝ zachytil rozehrávku Pardubic a přesnou střelou vyrovnává na 1:1. Bez asistence.

29:07
    Sýkora zavezl puk do pásma a vystřelil na Konráda. Olomoucký brankář puk pouze vyrazil k Nahodilovi, ten ale nedokázal skákavý kotouč zkrotit.

26:15
    Skladaný vysílal do úniku Tomáše Mikúše, ten byl ale podražený Ovčačíkem (PCE) a tak si hráč Dynama posedí dvě minuty na trestné.

17:57
    Další přesilovka pro Olomouc! Za krosček jde na dvě minuty na trestnou Leduc (PCE).

15:35
    Přesilovku si vyzkouší také Olomouc. Na dvě minuty za držení protihráče jde na trestnou Ctirad Ovčačík.
    05:34 Lukáš NAHODIL - 0:1