PSG – Arsenal 1:1 (kon.) | Basilej – Ludogorec 1:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Neapol 1:2 (kon.)
Benfica – Besiktas 1:1 (kon.) | Barcelona – Celtic 7:0 (kon.) | Bayern – Rostov 5:0 (kon.)
Eindhoven – Atlético 0:1 (kon.)
Benfica Lisabon
1:1 (1:0)
Besiktas Istanbul
Úterý 13.09.2016, 20:45 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Liga mistrů • Skupina B

To už je z tohoto utkání vše. Dobrou noc! (22:58:14)

Statistiky:

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 17:11.
    Tento muž dnes zařídil Besiktasi bod. Talisca se trefil z přímého kopu opravdu parádně.

Zklamání na straně Benfiky, naopak velká spokojenost mezi hráči Besiktase! Domácí totiž od 12. minuty drželi vedení, které jim zařídil Franco Emanuel Cervi, ale ve třetí minutě nastavení se trefil z přímého kopu Talisca, tedy fotbalista, který v Besiktasi hostuje právě z lisabonského celku. Nutno ale zmínit, že remíza je asi zasloužená. Zatímco v první půli byla o něco lepší Benfica, po přestávce byli fotbalovějším týmem zase hosté.

90+5
    90+3. TALISCA - 1:1

90+3
    Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
    Hosté přeci jen vyrovnávají! Na hřišti svého kmenového klubu se o to postaral ANDERSON TALISCA, který zahrál přímý kop z 25 metrů naprosto parádně! Balón totiž zapadl k pravé tyči z pohledu marně se natahujícího Edersona – 1:1.

90+2
    Balón poslal do šestnáctky opět Erkin, ale další ohrožení své svatyně už domácí nedopustili.

90+2
    Ederson uchránil Benfice vedení! Po trestném kopu Erkina se dostal k hlavičce Hutchinson, ale domácí gólman míč vyškrábl na roh!

90+1
    Rozhodčí Mažić nastaví ještě čtyři minuty!

89
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Ljubomir Fejsa, přichází Guillermo Celis.

88
    Žlutou kartu dostává Andreas Beck, který taktickým faulem zastavil kontr Benfiky.

87
    Teď trochu vzplály emoce. V šestnáctce Besiktase se dostali do ostrého sporu Eduardo Salvio a gólman Zengin. Žlutou kartu obdržel kapitán Benfiky.

85
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili. Turci stále drží naději na bodový zisk.
    84. Po hrubce Quaresmy mohl rozhodnout Guedes, ale vychytal ho Zengin.

84
    Obrovskou šanci měl Gonçalo Guedes, který mohl rozhodnout! Domácí útočník obral o míč Quaresmu, jenž se nějakým nedopatřením ocitl na pozici posledního a uháněl sám na Zengina. Brankář Besiktase ale zasáhl skvěle a levou nohou balón vyrazil na roh!

83
    Nový muž na hrací ploše, Olcay Şahan, se hned zapojil do hry. Rychlý protiútok vyřešil střelou z 20 metrů, která končí v rukavicích Edersona.

83
    Po Pizziho rohu míč nebezpečně poskakoval v hostující šestnáctce, ale domácí toho nevyužili.