PSG – Arsenal 1:1 (kon.) | Basilej – Ludogorec 1:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Neapol 1:2 (kon.)
Benfica – Besiktas 1:1 (kon.) | Barcelona – Celtic 7:0 (kon.) | Bayern – Rostov 5:0 (kon.)
Eindhoven – Atlético 0:1 (kon.)
FC Barcelona
7:0 (2:0)
Celtic Glasgow
Úterý 13.09.2016, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Liga mistrů • Skupina C

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:44:37)
    Suárez se dvakrát prosadil v závěru zápasu

Celtic si dnes protrpěl zápas s favorizovanou Barcelonou a navázal na poslední vystoupení před třemi lety, kdy na Nou Campu prohráli 1:6. Dnešní výprask je ještě výraznější, rozdíl v kvalitě byl ohromný, Barcelona nepustila, zejména ve druhé půli, Celtic vůbec k ničemu. Neskutečné věci předváděli v útoku Barcelony Suárez, Neymar a Messi, kteří si na hřišti dělali doslova, co chtěli. S příchodem Iniesty do druhé půle se ještě znásobila útočná síla Barcelony.
    Po závěrečném hvizdu

90+2

90+1
    Zákroky brankáře Celticu de Vriese – 2.

90+1
    Zákroky brankáře Barcelony ter Stegena – 2.

90+1
    Dembele se ocitl v ofsajdu, míč se dostává k ter Stegenovi, který bude moci v klidu rozehrát.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Celtic to bude chtít již dohrát, hlavně bez dalšího inkasovaného gólu.
    88. Luis SUÁREZ - 7:0

88
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Iniesta našel ve vápně, na levé straně, volného Messiho, ten z první posílá míč před branku, kde ve skluzu LUIS SUÁREZ tečuje míč do branky Celticu.
    88. de Vries vyrazil střelu Messiho, míč se otřel o tyč!

88
    Střelu Messiho zpoza vápna vyráží de Vries na tyč, rohový kop!

86
    Aktivita domácích je již také o něco menší, což dává Celticu naději, že gólový příděl již nebude narůstat anebo ne tak rapidně.
    Andrés Iniesta po šestatřiceti zápasech v LM konečně skóruje

84
    Nyní jsou ale barcelonští fotbalisté opět na polovině Celticu a je tu další čekání na překvapivý pas do vápna hostů.

83
    Luis Suárez se dopouští útočného faulu, byť celkem těžko postřehnutelného, ovšem oko asistenta na pomezí to dokázalo. Domácí útočník se ale zlobí na rozhodčí a s tímto nesouhlasí.

82
    Messimu nevyšel pas za obranu, diváci jen zahučeli, na jeho lob si nikdo ze spoluhráčů do vápna Celticu nenaběhl.

80
    Dvakrát nyní domácí nabídli míč svému soupeři, ovšem ten toho vůbec nedokázal využít, třetí špatná přihrávka a hosté znovu mohou zakombinovat.

Martin Dvořák

Branky: 3. Messi (Neymar), 27. Messi (Neymar), 50. Neymar, 59. Iniesta (Neymar), 60. Messi (L. Suárez), 75. L. Suárez (Neymar), 88. L. Suárez (Messi)

Karty:   23. ter Stegen (BAR), 40. Rakitić (BAR) – 56. Brown (CEL)

Neproměněná penalta: 24. Dembele (CEL), brankář ter Stegen zneškodnil

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 3:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 8:3.
    FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – Rakitić (46. Iniesta), Busquets (61. Rafinha), A. Gomes – Messi (C), L. Suárez, Neymar.
    Náhradníci: Cillessen – Arda Turan, Iniesta, Rafinha, Mascherano, Alcácer, Digne.

Celtic Glasgow: de Vries – Lustig, K. Touré, Sviatchenko (68. O'Connell), Tierney – Roberts (68. Armstrong), Gamboa, N. Bitton (76. C. McGregor), Brown (C), Sinclair – Dembele.
    Náhradníci: C. Gordon – Izaguirre, Armstrong, Rogic, O'Connell, C. McGregor, Forrest.

Rozhodčí: Haţegan – Șovre, Gheorghe (vš. ROU)