Jekatěrinburg – Barys 3:2 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 4:2 (kon.)
Nižněkamsk – Jaroslavl 2:1 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 14.09.2016, 18:30 • Neftěchim Arena • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (21:00:09)

Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů!

Střely na branku: 28 – 36

Je bojováno! Neftěchimik Nižněkamsk dokázal otočit nepříznivý vývoj zápasu a poráží Lokomotiv Jaroslavl 2:1! Hosté se ujali vedení v první třetiny, kdy se prosadil Petri Kontiola! Hosté poté vedení dlouho drželi! Vše podstatné se však událo v závěrečné dvacetiminutovce! Těsně po přestávce vrátil Nižněkamsk do hry Alexandr Kitarov a v 53. minutě rozhodl o výhře domácích Dmitrij Makarov !

59:54

59:20
    Domácí se ještě drží v útočném pásmu. Anton Krasotkin vyrazil další střelu od modré čáry. Fandové Nižněkamsku se dobře baví!

58:47
    Mohlo to být 3:1! Alexandr Bryncev si sjel na přihrávku před branku a bez přípravy zakončil! Anton Krasotkin stačil na poslední chvíli utěsnit mezírku u tyče!

58:20
    Hosté se zbavili puku a vyhodili jej za branku Neftěchimiku. Domácí už chtějí dohrát třetí třetinu bez zbytečných komplikací.

57:54
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas! Lodivod Nižněkamsku udělí svým svěřencům poslední pokyny!

57:54
    Komplikace pro Lokomotiv! Hosté budou hrát v oslabení! Jegor Averin si totiž odpyká dvě minuty za hrubost!

57:34
    Na přihrávku z levé strany si sjel Ilja Ljubuškin, jež bez přípravy zkusil překvapit domácího brankáře. Ivan Lisutin předvedl jistý zákrok a schoval puk v lapačce.

57:06
    Lokomotiv se stále nemůže prodrat do střelecké pozice. Nikdo v bílém není schopen překonat vynikající obránce Nižněkamsku.

56:35

56:05
    Jaroslavl se sice usídlila v obranném pásmu soupeře, jenže hosté si dlouho vyměňovali kotouč na modré čáře a nakonec se sami vyhnali do středního pásma.

55:27
    Další nepřesná přihrávka hostů v útočném pásmu a kotouč znovu míří až za branku Jaroslavle. Domácí zatím brání přesilovou hru s velkým přehledem.

55:00
    Domácím se podařilo vyhodit kotouč za branku Lokomotivu. Hosté jsou dnes v přesilových hrách naprosto bezzubí.

54:35
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Igor Polygalov – 2 min., držení protihráče).
    52:37 Dmitrij MAKAROV - 2:1

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 42. Kitarov (Dvurečenskij), 53. D. Makarov (Koňkov, Kuzmin) – 17. Kontiola (Gavrikov, Talbot)

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Kolppanen) – Bryncev, An. Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ščitov, Kuzmin, Fazylzjanov – Sexton, Sallinen, Polygalov – Koňkov, D. Makarov, Alševskij – Kitarov, Stas, Dvurečenskij – P. Kulikov, Jacenko, Jakimov – Porjadin.
    Lokomotiv Jaroslavl: Krasotkin (Murygin) – Gavrikov, Koledov, Ljubuškin, Kronwall, Rafikov, Pašnin, D. Osipov – Čistov, Loktionov, Averin – Kozun, Kontiola, Talbot – Iljenko, Kartajev, E. Galimov – Polunin, Kraskovskij, Apalkov – Korškov.

Rozhodčí: Kadyrov, Sidorenko – Goljak, Dědjulja