Vsetín – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Technika Brno – Opava 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 3:4 (0:1 po s.n.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 5:0 (kont.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 2:1 (3:2 po s.n.)
Nymburk – Písek 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 10:5 (kon.)
Klatovy – Děčín 1:4 (kon.) | Kobra – Sokolov 1:4 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 2:5 (kon.)
Trutnov – Řisuty 1:2 (kon.) | Kolín – David Servis 1:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
BK Havlíčkův Brod
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 14.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 1. kolo

To je dnes ode mě z Kotliny už vše. Já se s vámi loučím, přejí příjemný zbytek týdne a u dalších onlajnů se s vámi budu těšit na počtenou. (20:44:09)

Až samostatné nájezdy rozhodly o tom, že dva body zůstávají v Kotlině a jeden bod si odvezou Pelhřimovští. V dovednostní soutěži se domácí ani jednou nemýlili, na rozdíl od Pelhřimova, který hned svůj úvodní pokus neproměnil. Mezi střelce dnešního utkání se tak zapsal Miroslav Kopic, jenž otevřel skóre, vyrovnávající Lukáš Endál a také David Michálek, který proměnil rozhodující nájezd a teď je jeho jméno vyvoláváno domácím kotlem.

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.
    V rozhodující chvíli se kotouče ujal ještě sedmnáctiletý DAVID MICHÁLEK, který udržel nervy na uzdě a po perfektně provedeném bekhendovém blafáku rozhoduje o vítězství domácích!

3. série
    3:2
    K dalšímu nájezdu se postavil nejmladší hráč domácích. David Michálek udělal před brankářem rychlý pohyb a po bekhendovém blafáku zavěsil nad beton Groha!

3. série
    2:2
    Richard Adam si položil Nováka na led a kolem pravé tyče pohodlně uklidil puk do brány!

2. série
    2:1
    Luboš Voříšek svého protihráče napodobil a trefil se nad vyrážečku!

2. série
    1:1
    Tomáš Plachý se s ničím nerozpakoval a prosadil se ranou nad Novákovu Lapačku!

1. série
    1:0
    Tomáš Ludvík udělal rychlý pohyb před brankářem a bekhendem zasunul kotouč mezi gólmanovy betony!

1. série
    0:0
    Hosté začínají. Libor Bezděk ale trefil pouze Novákovy betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Domácí příznivci možná očekávali výhru za tři body, náladu si ale zkazit nenechali. Kotlinou zní jejich melodické chorály a v jejich kotli září červené pochodně a bílé stroboskopy.

Ani atraktivní podívaná v prodloužení při hře 3 na 3 gólem neskončila, o osudu dnešního utkání tak rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Hraje se v pásmu Pelhřimova, hosté ale svého soupeře vytlačili do rohu a nepouští ho před bránu.

64:23
    Na druhé straně byl v šanci znovu Luboš Voříšek, C. J. Groh ale hrací předmět za svá záda nepustil.

64:02
    Jedna akci střídá druhou, pelhřimovský útočník ale minul bránu.

63:49
    Luboš Voříšek pálil z levé strany, Groh zasahuje betony.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 17. Endál (Třetina), rozh. náj. Michálek – 5. Kopic (Plachý)

3:2   Michálek (HBR)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, Kulhánek, Duben "A", Vala, Bušek, Lacina, M. Semrád – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Voříšek, Michálek – Ludvík, Kozlík, Beneš – Chlubna, Cejpek, Navrátil
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Groh (Černý) – Kubát "C", Port, D. Kasalý, Jelínek, Hájek, Srdínko, Adam, Kalenda – Marek Hadrava, F. Kasalý, Martin Hadrava – Bezděk "A", Kopic, Plachý "A" – Doležal, Dupljaku, Vysloužil – Šulák, Kulík, Siřiště

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, David Potůček