Manchester City – Mönchengladbach 4:0 (kon.) | Leverkusen – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Tottenham – Monaco 1:2 (kon.)
Real Madrid – Sporting 2:1 (kon.) | Legia – Dortmund 0:6 (kon.) | Club Brugge – Leicester 0:3 (kon.)
Porto – Kodaň 1:1 (kon.) | Lyon – Dinamo Záhřeb 3:0 (kon.) | Juventus – Sevilla 0:0 (kon.)
Manchester City
4:0 (2:0)
Borussia Mönchengladbach
Středa 14.09.2016, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Liga mistrů • Skupina C

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (22:41:05)

Tak máme dobojováno, ve druhém poločase padlo stejně gólu jako v prvním a Manchester City si tak připsal výhru 4:0! V 78. minutě dokonal samostatným únikem hattrick Sergio Agüero a v první minutě nastavení se po nádherné práci Leroye Saného prosadil Kelechi Iheanacho. V prvním poločase měl Mönchengladbach o něco více šancí, druhý poločas už byl spíše dominancí Manchesteru City. Každopádně svěřenci Pepa Guardioly začali slibně, Sergio Agüero si připsal hattrick a Claudio Bravo v druhém zápase za svého nového zaměstnavatele i čisté konto.

90+2

90+2
    Nyní se zápas už vskutku pouze dohrává.
    90+1. Kelechi IHEANACHO - 4:0

90+1
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tak přeci tam je ještě jeden. Leroy Sané nádherně vykoupal Strobla a poté ještě přes dalšího obránce přihrál na KELECHIHO IHEANACHA, který tak tváří v tvář Sommerovi měl jednoduchou práci – 4:0!

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Gaël Clichy zkoušel uvolnit Kelechiho Iheanacha, který však v souboji o míč s Elvedim upadl v pokutovém území Mönchengladbachu. O faul se však nejednalo a Yann Sommer se ujme výkopu.

89
    Konkrétně Jesús Navas po přihrávkách s Clichym zkoušel nalézt Iheanacha, jenže moc se mu to nepovedlo a Manchester se tak dostal ven z šestnáctky Mönchengladbachu. O míč ovšem nepřišel.

88
    Dlouhý pas na Raffaela zkrotil Claudio Bravo, který okamžitě přesunul své spoluhráče pasem dopředu k brance Sommera.

87
    Další gól zkoušel přidat Aleksandar Kolarov, jeho ostrá rána z dvaceti metrů k protější tyči ovšem skončila v rukavicích připraveného Sommera.

86
    Kolarov se po souboji s Hazardem ocitl na zemi a rozhodčí odpískal faul. Thorganu Hazardovi však karta udělena nebyla a Manchester si tak kopne volný přímý kop bez úhony na soupeři.

85
    Opět jsme byli svědky kombinační hry Manchesteru City na své polovině, do které se zapojil i Claudio Bravo. Následně se hra přenesla blíže k Sommerovi, který však zatím nezasahoval.

84
    Oba celky vystřídaly všechny možnosti a sledujeme tak opět plynulou hru. K míči se dostal Leroy Sané, který však balón místo pasu na Iheanacha v nepříliš jisté pozici vrátil více dozadu, kde stál připravený Gaël Clichy.

83
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Kelechi Iheanacho.

82
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Ilkay Gündoğan, přichází Gaël Clichy.

81
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Lars Stindl, přichází Ibrahima Traoré.

80
    Pablo Zabaleta nádherně odkopl centr Johnsona na nabíhajícího si Raffaela, který se tak ani tentokrát nedočkal nějaké gólové šance.

79
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Leroy Sané.

Karel Janeba

Branky: 9. Agüero (Kolarov), 28. Agüero (pen.), 78. Agüero (Sterling), 90+1. Iheanacho (Sané)

Karty:   49. Otamendi (MAC) – 28. Kramer (MNC)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:13.
    Manchester City: Bravo – Zabaleta, Stones, Otamendi, Kolarov – Fernandinho, Gündoğan (82. Clichy) – Navas, De Bruyne, Sterling (79. Sané) – Agüero (83. Iheanacho).
    Náhradníci: Caballero – Sagna, Nolito, Sané, Clichy, Iheanacho, Angeliño.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Christensen, Strobl – Johnson, Dahoud, Kramer (39. Korb), Wendt – Hahn (59. T. Hazard), Stindl (81. Traoré), Raffael.
    Náhradníci: Sippel – Vestergaard, T. Hazard, Traoré, J. Hofmann, Jantschke, Korb.

Rozhodčí: Björn Kuipers – Sander van Roekel, Erwin Zeistra, Mario Diks (všichni Nizozemsko)