Spišská N. Ves – Topoľčany 3:0 (kon.) | Michalovce – Prešov 6:1 (kon.) | Detva – Skalica 6:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Topoľčany
sk Středa 14.09.2016, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 4. kolo

Koniec zápasu. (18:58:02)

58:14
    Celý štadion začal tlieskať. Domáci hráči hrajú krásny hokej a posledné minúty stále bojujú o další gol.

55:40
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Drozd zabojoval pri vhadzovaní v Topolčianskej tretine, puk získal Cvengroš, ktorý vystrelil tvrdú strelu a puk skončil v bránke hostí.

54:50
    Tvrdá strela obrancu Topolčian z modrej čiary si vyžiadala zlomenú hokejku, puk sa dostal na hokejku domáceho hráča a následne bolo bezgolové prečíslenie

53:31
    Na lade je velká bojovnosť a obe tými hrajú ako keby bol stav 0:0

49:59
    Dalsia bezgolová presilovka domácich.

48:52
    Domáci sa snažia využiť presilovku a vyzerá to nádejne pre další gol.

47:40
    Hostia budú hrať štyria za nedovolené bránenie v hre.

44:51
    Hostia sú prevažne odolnejší vo vedení puku, no v zlých situáciách ho stratia a domáci sú často v prečislení.

42:30
    Dva prudké strely za sebou vyrazil domáci brankár Filip Surák a následne k puku sa dostavajú domáci obrancovia.

41:40
    Domáci hráči sú s piatimi hráčmi a hra je čoraz viac a viac odvážnejšia.

40:16
    Posledná tretina zápasu sa začala odvážnejšie. Najprv domáci zažili rýchly útok od Topolčian a hned získali puk v stredom pásme, kde domáci hráči si získali prečíslenie, no nebol dosiahnutý gol.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:37
    Podrazenie hráča Topolčian na modrej čiare no golova príležitosť to nebola.

37:00
    Domáci hráči v útočnom pásme mali niekoľko príležitosti dosiahnuť gol no neúspešne a hostia sú opäť všetci na ladovej ploche.

34:30
    Dalšie podrazenie hostí na domáceho hráča v útočnom pásme. Na trestnú lavicu ide hráč s číslom 9. PRIGANC Dávid.

31:14
    Hostia si pokazili príležitosť v útočnom pásme, kde hostujúci hráč Ficeľ podrazil domáceho hráča.

31:05
    Domáci hráči v útočnom pásme hladali najlepšiu možnosť na zakončenie, no hostia získali puk a išli znížiť stav no hra bola prerušená za podrazenie na domáceho hráča.