Chabarovsk – Kunlun 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 5:3 (kon.) | Minsk – Riga 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva – Soči 1:2 (kon.) | Kazaň – Omsk 1:0 (kon.) | Viťaz – Spartak Moskva 5:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Red Star Kunlun
Čtvrtek 15.09.2016, 11:30 • Platinum Arena • KHL

Domácí hokejisté výborně takticky odehráli třetí třetinu, přidali další branku a vyhráli 3:1. Amur celý zápas měl převahu a nedal soupeři mnoho šancí na zdramatizování zápasu. (13:59:17)

59:27
    Vyloučení v týmu Kunlun (Anssi Salmela – 2 min., podražení).

59:00
    Poslední minuta hry v zápase. Domácí kontrolují hru.

58:45
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí kontrolují hru. Do šance se dostal Vitalij Aťušov. Jeho zakončení bylo zblokovaná.

58:00
    Mnoho střel k vidění nyní není. Brankáři mnoho práce nemají. V hlavní roli jsou nyní obránci, kteří velmi dobře pokrývají střelecké pokusy.

56:10
    Sledujeme poklidný závěr zápasu. Domácí hrají velmi dobře takticky, hostující celek se nemůže dostat do útočné fáze.

55:25
    Kunlun hraje momentálně na hraje svých možností.

55:00
    Pět minut zbývá do konce třetí třetiny, domácí jsou hlasitě podporovaní fanoušky.

54:35
    Hostující celek se momentálně nemůže dostat do útočného pásma. Domácí hokejisté hrají skvěle. Obranná hra Amuru je velmi efektivní.

53:30
    Amur se dostává snadno do útočného pásma, Kunlun se musí bránit. Čínský celek je momentálně horším celkem.

52:10
    Domácí vedou o dvě branky a v poklidném tempu míří za výhrou v tomto zápase.

50:34
    Vyloučení v týmu Kunlun (Martin Bakoš – 2 min., držení hole).
    50:10 Arťom ZUB - 3:1

50:10
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    ARŤOM ZUB se dostal do zakončení a trefuje odkrytou část branky. Asistence: Vjačeslav Litovčenko a Kirill Kapustin.

49:01
    Dostáváme se pomalu do druhé poloviny třetí třetiny.

48:20
    Vyloučený hráč se vrací do hry, následuje hra pět na pět.

47:30
    Výborně hrají přesilovou hru domácí hokejisté. Soupeř hraje v oslabení velmi dobře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. T. Zohorna (Ramstedt), 30. Byvalcev (T. Zohorna), 51. Zub (Litovčenko, Kapustin) – 18. Pöysti (Collins)

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov, Zub, Kondratěv, J. Kolář, Kamalov, Kosmačjov, Jelesin – Litovčenko, Romancev, Kapustin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – Byvalcev, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Dědunov, Kacuba, Železnov.
    Red Star Kunlun: Karhunen (An. Makarov) – Jalasvaara, Salmela, Pereťagin, Viklund, Bellemore, Mäntylä, Jüe, Mikulovič – Wärn, Rau, Lahti – Fleury, Marcinko, Bakoš – Pöysti, Collins, Jašin – Ponikarovskij, Veličkin, Jing.