Chabarovsk – Kunlun 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 5:3 (kon.) | Minsk – Riga 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva – Soči 1:2 (kon.) | Kazaň – Omsk 1:0 (kon.) | Viťaz – Spartak Moskva 5:2 (kon.)
Dynamo Moskva
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HK Soči
Čtvrtek 15.09.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL

Československá stopa

Do zápasu nenastoupil žádný hráč české či slovenské národnosti. (20:40:29)

Je konec zápasu a Soči nakonec zvládlo udržet těsné vedení, které získalo ve třetí třetině zásluhou O´Della. Tři body tedy míří do jihoruského letoviska a Dinamo bude zpytovat svědomí nad prohraným utkáním v domácím prostředí, ve kterém vedlo.

59:19
    Dinamo zkouší hru bez gólmana.

58:00
    Už zbývají pouhé dvě minuty zápasu. Moskvě na případný zvrat mnoho času nezbývá.

56:15
    Dinamo v nadějném protiútoku ztratilo kotouč.

55:30
    Soči nepřestává útočit. Postavení útočícího hráče v brankovišti ale jihoruský klub zabrzdilo.

54:41
    Soči právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ERIC O'DELL. Asistence: Renat Mamašev.

53:50
    Maxwell se opřel do střely a Jerjomenko měl co dělat aby ji zastavil.

52:26

51:10
    Ve velké šanci poslal Robinson velmi dobrou střelu. Barulin ale skvěle zasáhl a zabránil nejhoršímu.

50:26
    Vyloučení v týmu HK Soči (Renat Mamašev – 2 min., vysoká hůl).

48:25
    Nadějný protiútok Dinama zastavuje pozorný Barulin.

47:50
    Nyní se již hraje ve větším klidu. Týmy bojují o střední pásmo a puk často mění majitele.

46:20
    Soči je nyní agresivnější a snaží se získat vedení. Po dobývání brány Jerjomenka ale tvrdě narazili hosté na bránícího Galimova, který jim nedovolil agresivní dorážení před brankou svého týmu. Malou roztržku následně rozehnali rozhodčí.

45:16

44:00
    Autorem branky je ANDREJ KOSTICYN. Asistence: Ilja Gorochov a Eric O'Dell.

43:16
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., vražení na hrazení).

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 38. Karsums (Dugin, Karpov) – 44. A. Kosticyn (Gorochov, O'Dell), 55. O'Dell (Mamašev)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, A. Osipov, Barancev, Robinson, Hietanen, Makljukov, Rylov – Dugin, Karsums, Karpov – A. Galimov, Pilipenko, Tarasov – Gorovikov, Podšendjalov, Fjodorov – Kostin, Markovin, Birjukov – Vladimirov.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Mamkin, Mamašev, Pedan, Fantenberg, Gorochov, S. Kuzněcov – Krikunov, A. Kosticyn, Maxwell – O'Dell, Tolpeko, Levickij – I. Zacharčuk, Mereskin, Skačkov – Babincev, Padakin, Dělnov.

Rozhodčí: Buturlin, Gusev – Golovljov, Savenkov