Karabach – Liberec 2:2 (kon.) | APOEL – Astana 2:1 (kon.) | Feyenoord – Manchester Utd. 1:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Young Boys – Olympiakos 0:1 (kon.) | Mohuč – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Anderlecht – Qäbälä 3:1 (kon.) | Alkmaar – Dundalk 1:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Zenit 3:4 (kon.)
Plzeň – AS Řím 1:1 (kon.) | Astra Giurgiu – Austria 2:3 (kon.) | Rapid – Genk 3:2 (kon.)
Sassuolo – Ath. Bilbao 3:0 (kon.) | Standard – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Ajax 1:2 (kon.)
Konyaspor – Šachtar 0:1 (kon.) | Braga – Gent 1:1 (kon.) | Salzburg – FK Krasnodar 0:1 (kon.)
Nice – Schalke 0:1 (kon.) | PAOK – Fiorentina 0:0 (kon.) | Inter – Beer Ševa 0:2 (kon.)
Southampton – Sparta 3:0 (kon.) | Osmanlispor – FCSB 2:0 (kon.) | Villarreal – Curych 2:1 (kon.)
Inter Milán
0:2 (0:0)
Hapoel Beer Ševa
Čtvrtek 15.09.2016, 21:05 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Evropská liga • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne! (23:08:15)

Hapoel Be'er Sheva je tak ve skupině druhý. První Southampton totiž porazil Spartu Praha ještě o gól navíc. Nicméně pokud Inter Milán předvede výkon podobný tomu dnešnímu, tak mají fotbalisté Sparty velkou šanci na bodový zisk. Tak uvidíme, jestli se do zápasu na Letné Inter zvedne.
    Izraelští fanoušci dnes budou mít co oslavovat.

Máme dobojováno, dneska se bude v táboře izraelských fanoušků hodně slavit, neboť jejich Hapoel Be'er Sheva porazil Inter Milán na jeho stadióně 2:0. Po prvním poločase měl Hapoel více šancí, ovšem jen málokdo čekal, jak toto dopadne. Inter Milán byl naprosto bezzubý a nedostával se do šancí, namísto toho přišla v 54. minutě první rána, když se prosadil Miguel Vítor. V 70. minutě pak zahrával Hapoel volný přímý kop, který Maor Buzaglo kopl naprosto famózně pod břevno a upravil tak na konečných 2:0. Ještě v 89. minutě trefil Ben Bitton břevno poté, co Samir Handanovič se štěstím vychytal Nwakaemeho. Kdyby Hapoel proměnil veškeré poskytnuté gólové šance, je rozdíl ve skóre daleko vyšší.

90+3

90+3
    K volnému přímému kopu se postavil Antonio Candreva, který sice prostřelil zeď, nicméně jeho střelu vychytal David Goresh!

90+2
    Inter se ještě tlačil do útoku. Konkrétně Éder se snažil rozjet další akci, nicméně jej zastavil Loai Taha (HBE), který dostává za svůj zákrok žlutou kartu.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Namísto toho se zjevila šance na druhé straně, kde hlavičkoval Éder. Jeho hlavička byla sice nepřesná, ovšem hlavně samotný Éder byl v ofsajdu a hypotetický gól by tak nemohl platit.

89
    Anthony Nwakaeme se dostal s míčem až dopředu k brance Samira Handanoviče a zkoušel pálit, jenže Samir Handanovič vytasil parádní zákrok! Ovšem o pár vteřin později se dostal dopředu Ben Bitton, který trefil břevno! Jelikož i obránce nastřelil břevno Interu, když byl sám před všemi útočníky, tak to už je pro italský celek vskutku zlé.

88
    Ani tento rohový kop však nestačil. Zatím všechny centry od rohového praporku v posledních minutých končily tak, že obrana Hapoelu Be'er Sheva míč odhlavičkovala buďto na další rohový kop, nebo pryč z šestnáctky Hapoelu.

87
    Rohový kop je sice dávno za námi, nicméně kopat se bude další díky žluté kartě Bena Turjmana (HBE).

86
    Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Mihály Korhut, přichází Ben Turjman.

85
    Z onoho rohového kopu Milánu vznikl další. Ani ten však neslavil úspěch, jelikož si Miguel Vítor míč srazil. Následovat bude třetí rohový kop, předtím se však ale střídá.

84
    Z další akce Interu Milán vzešel jen rohový kop. Centr D'Ambrosia tečoval na rohový kop Ben Bitton.

83
    Rodrigo Palacio si naběhl na centr z rohového kopu a hlavičkoval. Jeho hlavička však letěla pouze do připraveného Davida Goreshe.

82
    Danilo D'Ambrosio se odhodlal ke střele, nicméně jeho projektil nebyl vůbec přesný a branku Goreshe netrefil ani omylem.

81
    Po nepovedeném volném přímém kopu se ujal míče Inter Milán, který se pokoušel projít na polovinu Hapoelu. Izraelský celek však kromě útoku brání taktéž skvěle.

Karel Janeba

Branky: 54. Vítor (Maranhao), 70. Buzaglo

Karty:   51. Palacio (INM), 53. Murillo (INM) – 36. Buzaglo (HBE), 43. B. Bitton (HBE), 87. Turjman (HBE), 90+2. Taha (HBE)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:7. Rohy: 13:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:17.
    Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Ranocchia, Murillo, Nagatomo – Medel, Brozović (46. Banega), Melo (73. Icardi) – Biabiany (58. Candreva), Palacio (C), Éder.
    Náhradníci: Carrizo – Banega, Candreva, Icardi, Miranda, Santon, Zonta.

Hapoel Beer Ševa: Goresh – B. Bitton, Vítor, Tzedek (C), Taha, Korhut (86. Turjman) – Hoban, Ogu, A. Nwakaeme – Maranhao (67. Melikson), Buzaglo (77. Sahar).
    Náhradníci: Haimov – Melikson, Broun, Turjman, Sahar, Radi, Ohayon.

Rozhodčí: Jakob Kehlet – Lars Rix, Heine Sørensen, Jakob Bille (všichni Dánsko)