0:1 (0:0)
AC Milán
Pátek 16.09.2016, 20:45Italská Serie A • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, já vám děkuji za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou. (22:53:58)

Máme za sebou hodně zajímavý duel mezi Sampdorií a AC Milánem. Hosté se dostali do vedení pět minut před koncem zásluhou střídajícího Carlose Baccy. Na jeho branku a mnoho dalšího se můžete zpětně podívat v našich animacích. Nejaktivnějším hráčem na hřišti byl ale bezesporu Luis Muriel, který dokonce vstřelil dvě branky, ale ani jedna mu nebyla uznána – to je smolař dnešního zápasu.

90+7

90+6
    Brankář Gianluigi Donnarumma dostává žlutou kartu za zdržování hry, neboť si dával s odkopem poměrně na čas.

90+5
    Jeden z obránců Milánu odvrátil centrovaný míč z rohového kopu pouze na další roh. Tohle je závěr utkání jak se sluší a patří!

90+5
    Sampdoria dostává ještě v páté minutě nastavení možnost rohového kopu. Do šestnáctky míří také gólman Emiliano Viviano!

90+4
    Gustavo Gomez upadá po jednom ze soubojů a rozhodčí okamžitě píská faul. Hosté teď pravděpodobně pošetří cenné sekundy v závěru.

90+3
    Po rozehrávce rohového kopu upadl jeden z hráčů Sampdorie na trávník a okamžitě se dožadoval penalty. Rozhodčí zůstává ledově klidný a pokračuje se ve hře.

90+2
    Bruno Fernandes zkusil obstřelit zeď, jenže trefil pouze vyskakující hráče Milánu. Gustavo Gomez nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odkopl míč na rohový kop.

90+1
    Manuel Locatelli zbytečně fauloval před hranicí šestnáctky a Sampdoria tak bude zahrávat volný přímý kop ze vzdálenosti osmnácti metrů!

90
    Rozhodčí se rozhodl nastavit celkem čtyři minuty navíc! To je ještě dost času na možnost vyrovnání.

90
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Gustavo Gomez.

89
    Milán drží balón na polovině soupeře. Tohle teď přesně hostům vyhovuje. Sampdoria nemůže za žádnou cenu obrat soupeře o míč čistým způsobem.

88
    Domácím fotbalistům se už neúprosně krátí čas. Do konce základní hrací doby zbývají necelé dvě minuty. Na hrací ploše už je i český střelec Patrik Schick.

87
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Patrik Schick.
    85. Carlos BACCA - 0:1

85
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Chyba v rozehrávce a hosté jdou rázem do vedení! Suso vystihl rozehrávku domácího obránce a při přečíslení výborně předložil míč nabíhajícímu CARLOSI BACCOVI, který si v zakončení poradil na výbornou. Kanonýr AC Milán hodně zkušeně obstřelil brankáře a poslal tak hosty pár minut před koncem do vedení. Asistence: Suso.