Zlín – Jihlava 4:3 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 2:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 0:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (po pr.)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 1:3, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 16.09.2016, 17:20 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 5. kolo

Z mé strany je to ze stadionu Luďka Čajky ve Zlíně vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (19:22:08)

Jihlava měla v závěru obrovský tlak. Domácí padali do střel, bránili co to šlo a nakonec těsné vítězství uhájili. Zvrat se zrodil v závěreční třetině, do které sice Jihlava šla s vedením 3:2, ale nakonec odjíždí s prohrou 3:4.

59:19
    Gazda si odsedí dvě minuty za napadaní, Dukla tak bude hrát přesilovku 6 na 4.

59:19
    Menší strkanice za brankou Hufa po přerušení hry, ale rozhodčí oba hráče oddělili.

59:00
    A opět ho Zlín vyhazuje do středního pásma.

58:21
    Rána o modré a pokus o teč. Vše ale zastavil Huf a bude se vhazovat.

57:25
    Oddechový čas pro domácí.

56:59
    Pospíchal to zkusil z úhlu, ale možná kdyby trochu zpomalil a lépe se podíval, zvolil by přihrávku, jelikož jeho rána neměla šanci na úspěch a skončila vysoko nad.

56:16
    Kotouč končí v hledišti, kde však žádní diváci nejsou. Bude se vhazovat.

55:40
    Huf likviduje dělovku od modré a drží vedení ševců.

55:05
    Karafiát je při chuti a nyní svou střelou vyprášil betony Brože.

54:19
    Huf si smlsl na střele od půlící čáry a k puku se opět dostávají ševci.

53:15
    Ozval se hvizd píšťalky z úst rozhodčích, který značí ofsajd na straně Dukly.

52:10
    Karafiát nabral rychlost na půlící čáře, prohnal se kolem obránce, z druhého si udělal tréninkový kužel, ale následné zakončení zazdil střelou nad branku.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 4. Miko (Procházka, Václavek), 39. Miko (Václavek), 44. Václavek (Miko, Padrnos), 46. Karafiát (Vácavek) – 23. Kraučuk (Pospíchal, Váňa), 29. Heinrich (Kraučuk), 34. Kristian (Kraučuk)

Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Augustin, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos, Gazda, Kolařík – Kotek, Fryšara, Kenša, Miko, Václavek, Mikulec, Karafiát, Bainar, Strmiska, Stiksa.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Pospíchal, Pražák,Srnský, Váňa, Kadlec, Hrabaň, Krtek – Ondráček, Heinrich, Mejzlík, Kristian, Berka, Peschout, Geier, Čermák, Kraučuk, Rezek, Oščádal.

Rozhodčí: Kika – Blaha, Novák.