Zlín – Jihlava 4:3 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 2:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 0:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (po pr.)
Piráti Chomutov
3:4 (0:3, 2:1, 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 16.09.2016, 17:30DHL Extraliga juniorů • 5. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:30:54)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes odehráli skvěle první třetinu, ale poté už ztráceli. Ve třetí třetině ještě dokázal snížit na 3:4 Svoboda, ale to bylo vše, co domácí v dnešním utkání dokázali. Hosté si tak po dnešní těsně výhře 3:4 připisuj do tabulky další tři body a pátou výhru v řadě.

59:16
    Bláha vyhodil kotouč přes všechny čáry, ale prázdnou branku kotouč o kousíček minul.

59:05
    Oddechový čas pro domácí.

59:04
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hrubost odsedí Daniel Malý a Tomáš Adámek.

59:00
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:02
    Bláha se ocitl s kotoučem zcela osamocen před Strejcem, střelou z otočky ho však prostřelit nedokázal.

57:51
    Gröger napřáhl ke střele od modré čáry, jeho jedovatý pokus však dokázal Stahl vyrazit svým ramenem nad branku.

57:11
    Hosté si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.

56:33
    Kalaj se dostal po chybě jednoho z domácích hráčů do samostatného úniku. Těsně před Strejcem to však neudělal vůbec dobře a stav utkání tak zůstává stále 3:4.

56:14
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

55:40
    Patyk se dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však srazil jeden z obránců mimo tři tyče.

55:24
    Domácí momentálně svého soupeře přehrávají a sahají po vyrovnávajícím gólu.

54:15
    Běhula vyslal na branku střelu od modré, jeho příliš nepovedou střelu dokázal Stahl vyrazit do rohu kluziště.

53:52
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

53:14
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky! JAN SVOBODA převzal kotouč na útočné modré, následně se řítil sám proti brankáři, kterého dokázal prostřelit střelou do pravého horního růžku. Asistence: Filip Palička a Daniel Šilar.

52:56
    V další velké šanci se ocitl Havelka, ale ani jeho backhandový pokus neskončil za zády Strejce, který chytá zatím skvěle.

52:08
    Kalaj se dostal ke střele zcela osamocen před Strejcem, ten však proti jeho následné střele předvedl skvělý zákrok a kotouč vyrazil mimo tři tyče.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 33. Palička, 35. Palička (Šilar), 54. Svoboda (Palička, Šilar) – 4. Kalaj (Schildhabel, Okegawa), 15. Kučera (Patyk), 19. Patyk (Havelka, Šíma), 32. Schildhabel (Cibák, Kalaj)

Piráti Chomutov: Strejc (Pavlát) – Hlaváček, Gröger, Novák, Lidák (C), Hřebíček, Běhula, Hajič – Polák, Niňaj, Kulich, Palička, Rindoš, Svoboda, Navrátil, Šilar, Wágner, Adámek
    Rytíři Kladno: Stahl (Svoboda) – Havelka, Kiml, Chládek, Šíma, Malý, Balcar – Vach, Cibák, Patyk (C), Bláha, Okegawa, Borkovec, Schildhabel, Keszi, Kučera, Kalaj, Čermák

Rozhodčí: Hlinka – Votrubec, Gabriel