Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (po pr.) | Martin – Banská Bystrica 0:2 (kon.) | Nové Zámky – Košice 4:3 (po pr.)
Trenčín – Nitra 2:1 (1:0 po s.n.) | Zvolen – Žilina 1:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
HK Poprad
sk Pátek 16.09.2016, 17:00 • ENEL aréna • Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

Po dnešnom vyrovnanom stretnutí sa napokon z výhry v predĺžení teší tím hostí z Popradu. Obe mužstvá si dnes vypracovali množstvo šancí na strelenie gólu a hral sa rýchly hokej s aktívnym napádaním. HK Poprad si tak do tabuľky Tipsport ligy pripíše svoje prvé body. (19:35:02)

64:26
    Poprad dal gól!

Hostia tesne po skončení presilovej hry napokon strieľajú rozhodujúci gól. Jeho úspešným strelcom bol DÁVID BONDRA.
    Bez asistencií.

63:50
    Prvá Cuttingova strela od modrej čiary bola nepresná a s druhou brankár nemal väčší problém.

62:57
    Poprad útočí, ale brankár Križan je zásadne proti streleniu gólu.

62:32
    Fabianova strela od modrej čiary trafila len Križana a ten ju bez problémov zakryl.

62:19
    Poprad bude mať obrovskú príležitosť vyhrať dnešný duel a takmer do konca predĺženia bude hrať presilovú hru.

Oddychový čas hostí.

62:19
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Laco – 2 min., hákovanie).

62:00
    Veľká šanca domácich. Piatka zachytil prihrávku hostí a išiel sám proti brankárovi, ale nebol schopný pod tlakom streliť gól.

61:45
    Strela Róberta Hunu spomedzi kruhov Šúrekovi nenarobila problémy.

Hostia v plnom počte.

60:34
    Domáci zavreli svojho súpera v obrannom pásme, ale nedokážu si vypracovať streleckú príležitosť.

60:07
    Ešte minútu a pol bude pokračovať presilová hra Liptovského Mikuláša.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Riadny hrací čas na nám skončil nerozhodne 2:2 a zápas tak bude pokračovať 5 minútovým predĺžením 3 na 3.