Sokolov – Táborsko 2:1 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Žižkov 1:2 (kon.)
Ostrava – Prostějov 3:0 (kon.) | Opava – Vlašim 2:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:0 (2:0)
1. SK Prostějov
Sobota 17.09.2016, 17:00 • Městský stadion Ostrava-Vítkovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Na počtenou! (18:55:54)

Je za námi utkání Fotbalové národní ligy mezi FC Baníkem Ostrava a 1. SK Prostějov. V něm byl po celý jeho průběh lepším a aktivnějším celkem domácí Baník. Ten po gólech Petra Nerada ze 17. minuty a Karola Mondeka z minuty pětadvacáté vedl v poločase 2:0. Ve druhé půli přidala Ostrava ještě jeden gól, a to zásluhou Ľubomíra Urgely, který upravil na konečných 3:0. Baník si tak po velmi přesvědčivém výkonu připisuje 3 body do tabulky soutěže.

90+2

90+1
    Baník drží míč na svých kopačkách a jeho příznivci jej vyprovázejí hlasitým potleskem.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Tomáš Hučko (FC Baník Ostrava).

90
    V poslední minutě se k poměrně nebezpečné hlavičce z velké vzdálenosti dostal Kroupa a brankář Vašek musel vytáhnout dobrý zákrok.

89
    Ovšem tato standartka se hostům vůbec nepovedla. Přetažený centr na zadní tyč nemohl najít žádného z Prostějovských.

88
    Přímý volný kop z blízkosti rohového praporku rozehraje Prostějov.

87
    Výborný zápas hraje dnes Karol Mondek, který mohl svým druhým gólem zápasu korunovat svůj skvělý výkon. Přetažený centr se snesl přímo na kopačky záložníka Baníku, jenž svou ranou mířil pouze do břevna.

86
    Na jedné straně neuspěl se svým průnikem Štrombach, kterého zastavila domácí obrana. Na straně druhé nedosáhl Mičola na příliš proudkou přihrávku od svého spoluhráče.

85
    Centr z levé strany se snesl do pokutového území Baníku, kde ho pohodlně sebral Petr Vašek, který ihned posílá své spoluhráče dopředu.

84
    Ostrava kontroluje závěr utkání a snaží držet míč na svých kopačkách. Balón však nyní získal Prostějov po útočném faulu Helešice.

83
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Tomáš Zápotočný, přichází David Lischka.

82
    Pohlednou kombinaci Baníku zakončoval krásnou střelou z úctyhodné vzdálenosti Petr Nerad. Kofroň musel vytáhnout neméně pěkný zákrok.

81
    Baník se snažil trochu uspávací kombinací přelstít Prostějov. Poté přišel pokus o kolmici za obranu, se kterou se poradili hostující obránci.

80
    Šašinka se pokusil vysunout Helešice, avšak jeho přihrávka byla příliš prudká a míč tak sebral Zdeněk Kofroň.

79
    V šestnáctce Baníku zůstal ležet jeden z domácích. Ten se však vzápětí rychle zvedl a bude pokračovat ve hře.