Dukla Praha – Bohemians 1905 | 4:1 (kon.) | | | Příbram – Teplice | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slovácko | 3:0 (kon.) |
Brno – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Jablonec | 1:1 (kon.) |
Sokolov – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Žižkov | 1:2 (kon.) |
Ostrava – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Opava – Vlašim | 2:1 (kon.) |
Hull City – Arsenal | 1:4 (kon.) | | | Leicester – Burnley | 3:0 (kon.) | | | Manchester City – Bournemouth | 4:0 (kon.) |
West Brom – West Ham | 4:2 (kon.) | | | Everton – Middlesbrough | 3:1 (kon.) |
Leganés – Barcelona | 1:5 (kon.) | | | Atlético – Gijón | 5:0 (kon.) | | | Eibar – Sevilla | 1:1 (kon.) |
Las Palmas – Malaga | 1:0 (kon.) |
Bayern – Ingolstadt | 3:1 (kon.) | | | Dortmund – Darmstadt | 6:0 (kon.) | | | Hamburg – RB Lipsko | 0:4 (kon.) |
Hoffenheim – Wolfsburg | 0:0 (kon.) | | | Frankfurt – Leverkusen | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – W. Brémy | 4:1 (kon.) |
Lazio – Pescara | 3:0 (kon.) | | | Neapol – Bologna | 3:1 (kon.) |
Monaco – Rennes | 3:0 (kon.) | | | Nancy – Nantes | 1:1 (kon.) | | | Lorient – Lille | 1:0 (kon.) |
Bordeaux – Angers | 0:1 (kon.) | | | Dijon – Méty | 0:0 (kon.) | | | Toulouse – Guingamp | 2:1 (kon.) |
Žilina – Senica | 4:2 (kon.) | | | Myjava – Trenčín | 1:0 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 2:3 (kon.) |
Dunajská Streda – Podbrezová | 0:0 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 6:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Prešov | 1:1 (kon.) |
Písek – Vyšehrad | 1:0 (kon.) | | | Chrudim – Benešov | 0:1 (kon.) | | | Litoměřicko – Převýšov | 0:2 (kon.) |
Králův Dvůr – Olympia Radotín | 0:0 (2:4 po pen.) | | | Domažlice – Dobrovice | 4:1 (kon.) | | | Jirny – Táborsko akademie | 5:0 (kon.) |
Tachov – Štěchovice | 1:1 (4:2 po pen.) |
Olomouc B – Zlínsko | 3:0 (kon.) | | | Líšeň – Vyškov | 0:1 (kon.) | | | Hulín – Zlín B | 2:1 (kon.) |
Blansko – Petřkovice | 1:5 (kon.) | | | Hlučín – HFK Olomouc | 1:1 (kon.) | | | Mohelnice – Třebíč | 3:0 (kon.) |
Hr. Králové – Hlučín | 7:1 (kon.) | | | Opava – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 0:0 (4:2 po pen.) |
Sparta – Karviná | 6:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – R. Sobota | 3:1 (kon.) | | | Haniska – L. Mikuláš | 0:2 (kon.) |
Bardejov – Lipany | 1:0 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Šamorín | 0:2 (kon.) |
Martin – Nitra | 1:1 (kon.) | | | Poprad – FC Košice | 0:0 (kon.) |
Twente – Den Haag | 4:1 (kon.) | | | Arnhem – GA Eagles | 2:0 (kon.) | | | Kerkrade – Heerenveen | 0:3 (kon.) |
Willem II – Excelsior | 1:1 (kon.) |
Club Brugge – Eupen | 3:2 (kon.) | | | Westerlo – Mouscron | 1:3 (kon.) | | | Sint-Truiden – Waasland-Beveren | 4:1 (kon.) |
Waregem – Kortrijk | 2:1 (kon.) |
Estoril – Moreirense | 2:0 (kon.) | | | Setúbal – FC Ferreira | 1:4 (kon.) | | | Guimarães – Belenenses | 1:1 (kon.) |
Ried – Rheindorf Altach | 2:1 (kon.) | | | Admira – Sturm Graz | 0:3 (kon.) | | | Wolfsberger – St. Pölten | 1:1 (kon.) |
Tomsk – Arsenal Tula | 1:0 (kon.) | | | Ural – Machačkala | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – Perm | 1:3 (kon.) |
Lok. Moskva – Ufa | 0:1 (kon.) |
Górnik Ł. – Korona | 4:0 (kon.) | | | Wisła Pł. – Pogoň | 2:0 (kon.) | | | Wisla Krakov – Piast Gliwice | 1:0 (kon.) |
konec
Slezský FC Opava
2:1
(0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
84
|
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Matěj Hrabina, přichází Václav Jurečka.
|
|
79
|
Třetí a zároveň poslední střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Peter Kavka, opačným směrem má namířeno Jan Jícha.
|
|
74
|
Střídá také SFC Opava: dohráno má Nemanja Kuzmanović, srbského útočníka nahradí Petr Zapalač.
|
|
74
|
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Jiří Kulhánek, přichází Filip Hašek.
|
|
69
|
První střídání proběhlo také v týmu SFC Opava: ze hřiště odešel Václav Mozol a své fotbalové dovednosti divákům bude moci předvést Tomáš Jursa.
|
|
64
|
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: hrací plochu opouští Luboš Tusjak a na jeho místo přichází Bernardo Frizoni.
|
Branky:
51. Schaffartzik (pen.), 90. Smola – 83. Nečas
Rozhodčí: Adámková – Vlasjuk, Vodrážka
Diváci: 2069
Karty: 55. Radić (OPA), 64. Kuzmanović (OPA) – 51. Breda (VLA)
Neproměněná penalta:
Slezský FC Opava:
Lasák – Hrabina (84. Jurečka), Simerský, Žídek (C), T. Čelůstka – Schaffartzik – Janetzký, Radić, Mozol (69. Jursa) – Smola, Kuzmanović (74. Zapalač).
Náhradníci: Godula – Helebrand, Grussmann, Jursa, Zapalač, Jurečka, T. Machálek.
Trenér:
FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Breda, Kavka (79. Jícha), Vondra, J. Štochl (C) – Janda, Tarczal, Kulhánek (74. Hašek), Tusjak (64. Frizoni) – Nečas, Vyhnal.
Náhradníci: Le Giang – Frizoni, Reiter, Jícha, Hašek, Kučera, Leiner.
Trenér:
Náhradníci: Godula – Helebrand, Grussmann, Jursa, Zapalač, Jurečka, T. Machálek.
Trenér:
FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Breda, Kavka (79. Jícha), Vondra, J. Štochl (C) – Janda, Tarczal, Kulhánek (74. Hašek), Tusjak (64. Frizoni) – Nečas, Vyhnal.
Náhradníci: Le Giang – Frizoni, Reiter, Jícha, Hašek, Kučera, Leiner.
Trenér:
Rozhodčí: Adámková – Vlasjuk, Vodrážka
Diváci: 2069
Lukáš Jasoněk