Monaco – Rennes 3:0 (kon.) | Nancy – Nantes 1:1 (kon.) | Lorient – Lille 1:0 (kon.)
Bordeaux – Angers 0:1 (kon.) | Dijon – Méty 0:0 (kon.) | Toulouse – Guingamp 2:1 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:1 (0:0)
FC Nantes
Sobota 17.09.2016, 20:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký sobotní večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:56:10)
    S remízou nemůže být spokojen ani jeden tým

Utkání sledovalo 17 034 diváků.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:9. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:18.

Utkání je u konce a oba týmy si do tabulky připíší po jednom bodu. I začátek druhé půle se nesl v duchu nepřesností a nedostatku šancí, s postupem času se to ale zlepšilo a my se dočkali i dvou branek. Do vedení se dostali hosté, v 66. minutě se volejem prosadil Mariusz Stępiński. Jenže náskok vydržel Nantes pouze šest minut, poté se z přímého kopu trefil Loic Puyo a jak se později ukázalo, uzavřel střelecký účet tohoto zápasu. Nemusel být poslední úspěšný střelec, jenže Stępiński odmítl roli hrdiny zápasu a v ložené šanci poslal míč nad branku. Po výsledku 1:1 mají oba týmy čtyři body, Nancy je devatenácté, Nantes osmnácté.

90+3

90+2
    Už to vypadá, že si oba týmy rozdělí po bodu, hraje se daleko od obou šestnáctek.

90+1
    Stępiński si dal míč daleko od nohy a ten mu utekl do zámezí. Polský fotbalista je naštvaný sám na sebe.

90
    Budou se nastavovat celkem tři minuty.

89
    Hostující Stępiński se pokoušel obejít Lengleta, nepovedlo se mu to a navíc se dopustil na Lengletovi faulu.

88
    Nyní zkusili útok hosté, zvolili levou stranu, tam ale obrana Nacy rychle zaúřadovala a nepovolila ani centr.

87
    Emiliano Sala dohrál, Fernando Aristeguieta si okusí poslední minuty utkání.

86
    Domácí jsou u míče, budou rozehrávat, hosté ale využijí přerušení a provedou změnu.

85
    Vypadá to, že se za chvíli dočkáme posledního střídání na straně Nantes.

84
    Sledujeme teď strhující závěr, oba týmy se snaží vybojovat výhru a důležité tři body.

83
    DOmáći brankář se nyní blýskl zákrokem proti Rongierovi, střelu vyrazil, o zbytek se postarala jeho obrana.

82
    N'Dy Assembé musel do vzduchu na vysoký centr, zboural sice u toho svého obránce, ale míč dostal do relativního bezpečí.

81
    Pokus o pas na pravou stranu ztroskotal, míč pouze prolétl prostorem a skončil v zámezí. Rozehrává domácí brankář.