Club Brugge – Eupen 3:2 (kon.) | Westerlo – Mouscron 1:3 (kon.) | Sint-Truiden – Waasland-Beveren 4:1 (kon.)
Waregem – Kortrijk 2:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:1 (1:1)
KV Kortrijk
Sobota 17.09.2016, 20:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 7. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:25:39)

Rozhodčí ukončil zápas, domácí mají ruce nad hlavou a slaví cenné vítězství. O osudu zápasu rozhodl až gól Leyeho třináct minut před koncem zápasu, do té doby to byla jedna velká nervózní bitva.

90+5

90+5
    Ještě v páté minutě nastaveného času sledujeme útočnou akci hostů.

90+3
    Stále se hraje, hosté v zoufalé snaze o srovnání často ztrácejí míč.

90+1
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Onur Kaya, přichází Luca Marrone.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí nyní poměrně aktivně brání své vedení, rozhodně se nezakopávají před vlastním vápnem.

88
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Joãozinho, přichází Sidy Sarr.

87
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Jens Naessens.

86
    Kaminski musel špičkami prstů vytěsnit centr soupeře z levé strany.

85
    Rohový kop domácích, z pravé strany.

83
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Verstraete, přichází Papazoglu.

82
    Přímo na trávníku, na polovině Kortrijku, je ošetřován jeden z domácích hráčů.

81
    Po dalším ostrém faulu hostů je hra přerušena.
    79. Po tomto zákroku dostal Rolland (KRT) druhou žlutou a šel předčasně pod sprchy

79
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Rolland (KV Kortrijk) za naprosto zbytečný šlapák na vlastní polovině.
    77. Mbaye LEYE - 2:1

77
    Waregem právě vstřelil branku!
    Ze šedi může tento zápas vyvést parádní gól domácích, kdy se z volného kopu prosadil MBAYE LEYE, míč se odrazil od břevna za brankovou čáru, ukázkový „angličan“!.