Č. Budějovice – Liberec 2:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 1:3 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 6:4 (kon.) | Slavia – Kladno 4:2 (kon.) | Zlín – Třinec 4:6 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:4 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
HC Olomouc
Sobota 17.09.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 6. kolo

59:51
    V závěru zápasu je zde ještě jedno vyloučení. 8,2 vteřiny před koncem jde na trestnou lavici Vojtěch Pražák za zdržování hry – vystřelení puku mimo hrací plochu.

Na vyloučení: 7-6.
    Vyšší tresty: 0-1

54:24
    Tomáš Mejzlík se jen horko těžko zvedá z ledu a za pomocí svých spoluhráčů odjíždí na střídačku, což je způsobeno faulem Jana Beiera. Ten dostává 5 minut a do konce utkání za vražení na hrazení. Jihlava bude hrát 63 vteřin přesilovku pět na tři, poté prakticky až do konce zápasu klasickou početní výhodu.

Na vyloučení: 6-6.

53:27
    Tohle by mohlo hosty mrzet, protože místo snahy o kontaktní gól se budou bránit. Matěj Zabloudil je vyloučen za zcela zbytečné hákování.

Na vyloučení: 6:6.

47:55
    Tím spíše, že Roman Jelínek jde na dvě minuty na trestnou, jelikož se dopustil podražení.

Na vyloučení: 6-5.

43:50
    Duklu čeká oslabení tří proti čtyřem Olomouckým, protože Aleš Heinrich je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 6-4.

43:02
    Bude se pokračovat při hře čtyři na čtyři. Za brankou Pospíšila totiž vznikla menší šarvátka, při které dostávají dvouminutové tresty za hrubost domácí Jiří Ondráček a hostující Dominik Cach.

Na vyloučení: 5-4.

40:53
    Dukla si podruhé v utkání zahraje celou přesilovou hru. Jiří Horák dostává dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 4-3.

38:05
    Dukla se bude opět bránit, Olomouc dostává možnost třetí přesilové hry druhé třetiny. Tomáš Mejzlík jde ven za krosček.

Na vyloučení: 4-2.

32:02
    Příliš mnoho hráčů na ledě opět v podání domácího celku a tentokrát asi není moc co řešit. Dvouminutový trest hráčské lavice jde odsedět Peter Kristian.

Na vyloučení: 3-2.

22:16
    Po minutě je přesilovka Olomouce pryč. Adam Spálovský možná trošku zbytečně zahákoval jednoho z domácích hráčů v protiútoku, přece jen byl u něj se svým spoluhráčem z obrany. Proto jde na trestnou lavici a bude se hrát minutu ve čtyřech.

Na vyloučení: 2-2.

21:16
    Hráčská lavice Dukly dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Což se příliš nelíbí Patriku Augustovi. Trenér Dukly si něco vysvětluje s rozhodčím, ale jeho výrok již nezmění.

Na vyloučení: 2-1.

12:08
    Dukla si po tlaku vynutila přesilovou hru, Matić Jeklič se provinil hákováním.

Na vyloučení: 1-1.

01:39
    Vypadalo to, že na trestnou půjde hostující hráč, protože gólman Dukly Brož již vyjížděl z brankoviště. Ale měl štěstí, že to nedopadlo jinak, protože ven jde Tomáš Mejzlík za krosček. Dukla tak bude hrát oslabení.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 13. Ondráček (Kadlec, Pražák), 16. Pospíchal (Heinrich, Kristian), 43. Heinrich (Peschout, Mejzlík), 51. Ondráček (Kristian) – 20. Šťastný (Cach, Spálovský), 54. Šťastný (Cach)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Hrabaň, Srnský, Pražák, Kadlec, Krtek – Kristian, Heinrich, Kraučuk – Rezek, Mejzlík, Peschout – Oščádal, Čermák, Geier – Ondráček, Berka. Trenér: Patrik Augusta
    HC Olomouc: Pospíšil (Sonnek) – Hudeček, Spálovský, Štreit, Spurný, Janků, Jelínek – Kuba, Jelič, Macuh – Tomaník, Horák, Marek – Beier, Podlaha, Říčka – Šťastný, Zabloudil, Cach. Trenér: Petr Fiala

Rozhodčí: Kopeček – Křivohlavý, Kotlík