Čeljabinsk – Ufa 4:2 (kon.) | Jokerit – Omsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 3:4 (kon.)
Minsk – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Viťaz – Soči 4:3 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan – Záhřeb 3:2 (3:2 po s.n.)
HC Viťaz Moskevská oblast
4:3 (4:0, 0:2, 0:1)
HK Soči
Sobota 17.09.2016, 16:00 • Viťaz Ice Palace • KHL

To je pro dnešek vše, přejeme příjemný zbytek dnešního večera. (18:37:22)

přesilové hry: 2/5 – 1/5

Zápas nakonec končí vítězství Viťazu, který měl po skvělé první třetině hodně nahnáno, nakonec ale těsné vedení uhájil.

59:43
    A branka neplatí!

59:43
    Stále rozhodčí nevyřkl verdikt, oba týmy netrpělivě postávají u střídaček!

59:43
    Tak pozor! Puk je v síti Viťazu, hosté se radují z vyrovnávací branky! Nakonec jí ale musí ještě posvětit videorozhodčí!

59:34
    Krikunovovo zakončení se mezi tři tyče nevešlo, kotouč je v rohu kluziště.

59:27
    Prudká střela O'Della končí v náruči Säteriho, buly v útočném pásmu hostujícího týmu se zopakuje.

59:03
    Vhazovat se bude v útočném pásmu. Hostující kouč si vyžádal oddechový čas a nechává Šikina na střídačce!

59:01
    Rozběhla se nám již poslední minuta třetí třetiny, podaří se týmu ze Soči dotáhnout stíhací jízdu až do finále?

57:11
    Čas do konce zápasu se výrazně přiblížil, Soči se nedokáže usadit na delší čas v útočném pásmu.

54:36
    Chvíli na to se Viťaz znovu řítil do přečíslení, Kempe připravil zakončení pro Aaltonena, kterého ale Šikin vychytal! Střídající brankář drží Soči nad vodou!

53:53

53:31
    Z ničeho nic se domácí Viťaz hnal do přečíslení dva na jednoho, prudké zakončení Stěpanova ale fantasticky zlikvidoval Šikin!

52:46
    Maxwellovo zakončení odrazil pozorný Säteri až do ochranné sítě.

52:11
    Soči se ihned usadila v útočném pásmu a kombinací se snaží roztrhnout pevný bránící čtverec.

51:53
    A rázem má Soči zajímavou pozici pro vstřelení vyrovnávací branky! Kapitán domácích Semjonov (CEC) dostává menší trest za faul kolenem.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 7. Kempe (Kopejkin), 9. Kempe (Kopejkin), 11. Afinogenov (Makejev, Golovkov), 14. Golovkov (Horák) – 24. O'Dell (Krikunov), 39. Maxwell (Gorochov, Mamašev), 43. Krikunov (A. Kosticyn, O'Dell)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Berďukov, Voronkov, Golovkov, A. Semjonov (C), Jeřábek, Katičev, Jepišin, Gimajev – Al. Stěpanov, Vyglazov, Kokšarov – Afinogenov, Horák, Makejev – Kempe, M. Aaltonen, Kopejkin – Soloduchin, Šitikov, A. Nikulin.
    HK Soči: Barulin (11. Šikin) – Mamašev, Mamkin, Pedan, Fantenberg, Gorochov, S. Kuzněcov – A. Kosticyn, O'Dell, Krikunov – Petersson, Maxwell, Levickij – I. Zacharčuk, Mereskin, Skačkov – Babincev, Ščegolkov, Tolpeko.