Žilina – Senica 4:2 (kon.) | Myjava – Trenčín 1:0 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (kon.)
Dunajská Streda – Podbrezová 0:0 (kon.) | Ružomberok – Zlaté Moravce 6:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Prešov 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:3 (1:1)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 17.09.2016, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 9. kolo

Skončilo sa dnešné stretnutie, v ktorom síce FC Spartak Trnava po 8 minútach hry viedol zásluhou Jirku pomerom 1:0, následne ale prišli presné zásahy z kopačiek Koscelníka a Škutku, ktorí zápas obrátili v prospech hostí. Keď už v 65. minúte zvýšil Mensah na 3:1, s Trnavou to nevyzeralo vôbec dobre. Napokon sa ešte z penalty podarilo znížiť Godálovi, tento gól už ale prakticky nič neriešil.

Konečný výsledok:
    FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce 2:3

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (20:53:48)

90+1

90+1
    Už sa ale nič podstatné neudeje.

90+1
    Beží jediná nadstavená minúta dnešného stretnutia.

90+1
    Striedanie sa mierne natiahlo, už sme sa dostali do nadstaveného času.

90
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Ivan Kotora, prichádza Jozef Vajs.

90
    Beží posledná minúta riadnej hracej doby, čakáme už len na údaj o nadstavenom čase. Zároveň čakáme na pripravované taktické striedanie v tíme Michaloviec.

89
    Michalovce loptu pomerne často odkopávajú aspoň za postrannú čiaru, celok z východného Slovenska sa už za stredový kruh vôbec nepresúva.

88
    Loptu si k rohovej zastávke postavil opäť kapitán Mikovič, ktorý to opäť skúšal dlhým centrom. Jeho spoluhráči zámer opäť nepochopili a nasledovať tak bude opäť odkop Matúša Kiru.

87
    Nasledovať bude rohový kop v prospech domácich.

86
    Skvelá šanca Spartaka sa gólom nekončí! Jirka našiel parádnym spôsobom Košťála, ktorý si ešte vo vápna zasekol súpera a vylepšil si aj strelecký uhol. Následná rana po zemi skončila v moci Kiru.

85
    Útočný faul Trnavy hosťom vyhovuje, Sipľak sa teraz s rozohrávkou vôbec neponáhľal.

84
    To vyzeralo veľmi nepríjemne, keď Lazarus v páse kopol priamo do Jirku a obaja hráči ostali niekoľko sekúnd ležať na trávniku. Napokon sa to zaobišlo bez zranenia.

83
    Žltú kartu dostáva Celestine Lazarus (MFK Zemplín Michalovce).

83
    Lopta je pred pokutovým územím Jakubecha, kde s ňou síce operujú červeno-čierni, tí sa ale nedokážu pretlačiť cez prehustený stret poľa.

82
    Nuž, uvidíme, či sa ešte Košťálovi podarí Trnave dopomôcť smerom dopredu. Zatiaľ to ale vyzerá tak, že budú záverečné minúty jasne v réžii Michaloviec.

81
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Denis Horník, prichádza Martin Košťál.

80
    Snaha Gagnona bola zbytočná, legionár v službách Spartaka Trnava už loptu pred bránkovou čiarou zachytiť nedokázal. Pokračovať tak budeme odkopom Matúša Kiru.