Slavia – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:4 (2:1 po s.n.)
Zlín – Olomouc 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 5:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 5:2 (kon.)
Chomutov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Havířov – Vsetín 3:2 (po pr.) | Písek – Kolín 3:4 (kon.)
Třinec – Jihlava 5:0 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Letňany – Kladno 3:4 (po pr.)
Piráti Chomutov
4:3 (2:1, 1:0, 0:2 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 17.09.2016, 12:30 • SD ARÉNA • Extraliga staršího dorostu • 6. kolo

Děkuji za pozornost. Pro dnešek se s Vámi loučím. Napočtenou. (14:53:55)

Piráti si připsali čtvrtou výhru v sezóně. Ve vyrovnané bitvě udolali Karlovy Vary v prodloužení. Vítěznou branku vstřelil Petr Chlán.

63:16
    Piráti právě vstřelili branku!
    PETR CHLÁN nejprve vystřelil bekhendem, poté si sebral vyražený kotouč, objel branku a zasunul pod Berana. Asistence: Kryštof Ouřada.

62:53
    Karlovy Vary pouze nahodily do pásma a odjely střídat.

62:15
    Opět se hraje podél mantinelu.

61:52
    Vhazování po levici Berana.

61:44
    Kotouč je zašlápnutý u mantinelu za Beranem.

61:17
    Štaif střílel od modré do betonů Běhuly.

60:43
    Kleiner udělal chybu na útočné modré, kde mu kotouč sebral Slabý a následně ujížděl sám na bránu. V poslední chvíli uhasil nebezpečí Koblížek.

60:38
    Střelu jednoho z domácích přikryl Beran.

60:25
    Bečka střílel z pravé strany, ale Behula kotouč vyrazil mimo tři tyče.

60:01

Třetí třetina se domácím nepovedla. Karlovy Vary střelami Bečky a Proška vyrovnaly. Prodloužení začne za pár minut.

60:00

59:33
    Před Běhulou ležel volný kotouč, ke kterému se nedostal Habr.

58:59
    Koblížek se snažil objet branku, ale tefil jen dolní oblouk konstrukce.

58:47
    Štochl zastavil snažení hostujícího útočníku už v počátku.

Kateřina Kundertová

Branky a nahrávky: 3. Chlán (Ouřada, Jírovec), 19. Lauko (T. Koblížek), 35. Štochl (Chlán, Procházka), 64. Chlán (Ouřada) – 12. Zavřel (Šik, Slabý), 46. Bečka (Šik), 53. Prošek (Hotěk)

Piráti Chomutov: R. Běhula (Khůn) – Štochl, Seemann, J. Starý, Jírovec, Procházka, Kleiner, Jarý – Breczko, Lauko, Chlán, Günter, Hradecký, Jaroš, Černý, T. Koblížek, Ouřada, Brandner.
    HC Energie Karlovy Vary: Beran (Kašpar) – Cankov, Zavřel, Štaif, Přibyl, Ptáček, Kořán, Kala – Holub, Hudečka, Habr, Bečka, Slabý, Šťastný, Prošek, Šik, Tlačil, Halberštát, Hotěk, Petrov.

Rozhodčí: Plachý – Kopáč, Tichý