MFK Zvolen – Lok. Košice 2:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – R. Sobota 3:1 (kon.) | Haniska – L. Mikuláš 0:2 (kon.)
Bardejov – Lipany 1:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Pohronie 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Šamorín 0:2 (kon.)
Martin – Nitra 1:1 (kon.) | Poprad – FC Košice 0:0 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
1:1 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 17.09.2016, 15:30 • Mestský štadión Nového Mesta nad Váhom • MONACObet liga

Za Vašu pozornosť pri prenose ďakuje Viktor Kalinács. Tešíme sa na Vašu priazeň aj pri ďalších športových prenosoch. Prajeme príjemný zvyšok soboty. (17:35:52)

Prvý polčas tohto zápasu mierne prekvapil, keď hostia mali viac pokusov na bránu ako domáci. Druhá časť zápasu však vyšla lepšie domácim, ktorí najprv v 52. minúte otvorili skóre zásluhou Kurtinu, aby v 83. minúte stratili gólový náskok po zásahu Pelegríniho. Za zvyšných desať minút už gól nepadol a tímy si tak delia body po výsledku 1:1. Zápas na štadióne sledovalo 354 divákov.

Strely na bránu: 9:7. Strely mimo: 3:7.

90+2

90+2
    V posledných sekundách sa snažili získať loptu oba celky, úspešnejším boli domáci, ktorí už ale nemajú množstvo času.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Turčák, prichádza Hudák.

90
    Hostia s ďalším streleckým pokusom, ten však šiel mimo bránu.

89
    Oba tímy si nakoniec asi uvedomili, že aj jeden bod je dobrý a nechcú tak riskovať prípadnú stratu.

88
    Obrana domácich nerátala s tým, že sa hosťom podarí prekonať brankára Belica, na ich smolu sa tak stalo a posledné mužstvo skupiny Západ pred týmto zápasom chce ešte získať bonusové dva bodíky a vrhá sa do ďalšieho útoku.

87
    Po spomínanej aktivite domácich vytiahol hlavný rozhodca Špaček žltú kartu, tentokrát ju ukázal hráčovi hostí. Previnil sa Sojka.

87
    Ofenzívny výpad podnikajú aj domáci, ktorí sa uvelebili na svojej útočnej polovici.

86
    Žltú kartu si na svoje konto pripisuje aj domáci kapitán Pavol Šupka.

85
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Gregáň, prichádza Rolinec.

85
    Strely na bránu – 9:7.
    Strely mimo bránu – 3:6.

84
    Po góle prepukla obrovská radosť v tábore hostí, ktorý sa vrátili do hry o tri body a určite ešte chcú domácemu mužstvu znepríjemniť život.

83
    FK Pohronie dalo gól!

Máme vyrovnané! Hosťom sa podarilo pretaviť svoju aktivitu v posledných minútach duelu a korenil z toho gól! LUKÁŠ PELEGRÍNI prekonal brankára Belica a vrátil svoj tím do boja o tri body!

81
    Aktivita hostí musí gradovať, pred nami je posledných desať minút plus nadstavený čas.

79
    Domáci sa snažia kontrolovať hru a teraz mali aj streleckú šancu, tá skončila iba mimo brány.