HC Stadion Litoměřice
4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
HC Junior Mělník
Neděle 18.09.2016, 12:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga staršího dorostu

Je dobojováno, kališníci berou tři body! Já se s vámi loučím a těsím se na vás u onlajnu ze zápasu WSM Ligy mezi Stadionem a Přerovem, který začíná v 16:00. Na počtenou! (14:12:26)

58:14
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Z poslední třetiny zbývají už jen dvě minuty!

49:26
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Chňapko – 2 min., podražení).

47:42
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Kališníci si berou vedení zpět! Čtvrtý kotouč za Procházku poslal SEBASTIAN ŠVALICH. Asistence: Kryštof Matuška, Vojtěch Chňapko.

41:34
    Vyloučení v týmu HC Junior Mělník (Skřivánek – 2 min., nedovolené bránění).

40:45
    Mělník právě vstřelil branku!
    A je znovu vyrovnáno, čeká nás napínavá podívaná! Z bezprostřední blízkosti se prosadil TOMÁŠ CICVÁREK. Asistence: Josef Škarohlíd.

40:01

Druhá třetina přinesla pouze branku Josefa Škarohlída, která seřízla náskok domácích na jeden gól. Uhlídají si kališníci vítězství, nebo se Junioru povede stav zvrátit ve svůj prospěch? To uvidíme za několik málo minut.

Další třetina začne přibližně v 13:38.

40:00

38:22
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Vaněk M. – 2 min., podražení).

34:28
    Oddechový čas pro domácí.

28:21
    Vyloučení v týmu HC Junior Mělník (Kříž – 2 min., podražení).

20:37
    Hosté snižuji velmi kuriózní brankou náskok Stadionu na jediný gól, JOSEF ŠKAROHLÍD prostřelil Skokana téměř z devadesátistupňového úhlu. Asistence: David Litera.

20:01

První třetina je za námi, padly v ní celkem čtyři branky. Skóre otevřel v šesté minutě hostující Škarohlíd, ale o osm minut později se povedlo vyrovnat Hynku Čapkovi. Kališníci pak do konce třetiny stihli za Procházku poslat ještě dva puky a do druhé části tak půjdou s dvougólovým náskokem.

Další třetina začne přibližně v 12:52.

20:00

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Čapek (Švalich, Matuška), 14. Matuška (Student, Vokurka), 18. Cerman (Čapek), 48. Švalich (Matuška, Chňapko) – 6. Škarohlíd (Cicvárek, Šípek), 21. Škarohlíd (Litera), 41. Cicvárek (Škarohlíd)

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Paťha) – Student, Čapek, Racek, Kamp – Fábry, Cerman, Matuška, Švalich, Bacílek, Tipán, Vokurka, Chňapko, Vaněk M., Günther
    HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) – Zamrazil, Kříž, Janek, Vaněk A., Kapoun, Cicvárek – Kalda, Šesták, Litera, Robotka, Stinka, Škarohlíd, Lenc, Řehák, Skřivánek, Šipek.

Rozhodčí: Štěpán – Lichtenberk, Holada