Brazílie – Mosambik 15:3 (kon.) | Austrálie – Ukrajina 1:3 (kon.) | Itálie – Vietnam 2:0 (kon.)
Guatemala – Paraguay 4:8 (kon.) | Kazachstán – Šalamounovy ostrovy 10:0 (kon.) | Kostarika – Argentina 2:2 (kon.)
Itálie
2:0 (1:0)
Vietnam
Neděle 18.09.2016, 01:00Mistrovství světa

Suma sumárum, první místo patří Itálii, která si musí na svého osmifinálového soupeře ještě počkat. Ze druhé pozice jde dále Paraguay, která se těší na pikantní souboj s domácí Kolumbií. (04:25:31)

Statistiky zápasu:

střely celkem: 53:13
    střely na branku: 15:2
    rohy: 14:2
    fauly: 5:5

Ač Vietnam houževnatě bojoval, snížení se nedočkal a turnaj v jihoamerické Kolumbii končí se ziskem tří bodů. Naopak Italové se třemi výhrami míří do osmifinále z prvního místa.

3735
    Time out pro Vietnam! Mužstvo psané jako hostující přece jen cítí šanci na drobný úspěch!

26:01
    Itálie právě vstřelila branku!
    Evropské mužstvo odskakuje na rozdíl dvou branek, gólovou pojistku přidává MURILO – 2:0!

21

Italové jsou směrem dopředu aktivnější a po zásluze vedou po prvním poločase nad Vietnamem nejtěsnějším možným způsobem. Mají výrazně nakročeno k postupu do osmifinále, celek z Thajska se směrem dopředu projevuje pouze sporadicky.

20

15:13
    Karetně byl potrestán také italský hráč Dos Santos.

12:31
    Vietnamský futsalista T. V. Vu je prvním hráčem dnešního střetnutí, který obdržel od rozhodčího žlutou kartu.

4:41
    Favorit zápasu se v páté minutě dostává do vedení, brankáře Thuana prostřelil LIMA – 1:0!

1

Itálie: Mammarella (Miarelli, Molitierno) – Lima, Leggiero, Honorio, Fortino, Ercolessi, Romano, Cesaroni, Dos Santos, Merlim, Murilo, Giasson

Vietnam: Thuan (Huy) – Son, Vu, Quan, Vu V., Nam, Du, Luan P., Tri, Huy T., Hoa, Phat, Dat

Rozhodčí: Katoma (Angola), Diouf (Senegal).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.