Real Madrid – Villarreal 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Gijón 2:1 (kon.) | Real Sociedad – Las Palmas 4:1 (kon.)
Granada – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | Barcelona – Atlético 1:1 (kon.)
Celta de Vigo
2:1 (0:0)
Sporting Gijón
Středa 21.09.2016, 20:00 • Estadio de Balaídos (Vigo). • Španělská LaLiga • 5. kolo

Díky za pozornost, mějte příjemný zbytek večera a příště na shledanou. (22:00:18)

Druhá půle konečně přinesla góly, nejprve v 66. minutě otevřel gólový účet šťastnou střelou Mallo, to hlavní se ale odehrálo v posledních deseti minutách. Nejprve nejlepší střelec Gijónu Čop z penalty deset minut před koncem srovnal, ale sedm minut na to dostali domácí také možnost penalty, kterou Aspas bezpečně proměnil. Těsný náskok už domácí udrželi až do závěrečného hvizdu, třebaže v utkání nijak neoslnili, vybojovali důležité tři body.

90+3

90+3
    Domácí si vynutili faul ve středovém kruhu, nejen že budou rozehrávat, navíc mohou šetřit čas.

90+2
    Álvarez vyběhl daleko z brány, aby míč včas odkopl do bezpečí.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se nastaví tři minuty.

90
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Jonathan Castro.
    87. Iago ASPAS - 2:1

87
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    IAGO ASPAS se s tím také nemazlil a míč poslal z pokutového kopu po zemi k levé tyči, Cuéllar, podobně jako jeho kolega před chvílí, se zmohl jen na ohlédnutí.

86
    Žlutou kartu dostává Nacho Cases (Sporting Gijón), jenž ze střídačky pronesl zřejmě pár nemístných poznámek směrem k hlavnímu arbitrovi.

86
    Amorebieta se provinil faulem v pokutovém území, hosté se hodně zlobí, ale verdikt tím nezmění.
    85. Penaltový zákrok

85
    A pokutový kop je odpískán i na druhé straně.

84
    Cuéllar vyběhl z brány a nepřesnou přihrávku soupeře schoval do rukou.

82
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Giuseppe Rossi.
    80. Duje ČOP - 1:1

80
    Gijón právě vstřelil branku!
    DUJE ČOP dává svůj třetí gól v sezóně a střelou k levé tyči srovnává na 1:1. Chorvatský útočník to udělal velice zkušeně, Álvarez se po míči jen ohlédl.