Jekatěrinburg – Čerepovec 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 2:4 (kon.) | Čeljabinsk – Záhřeb 3:0 (kon.)
Jokerit – Novokuzněck 5:1 (kon.) | Riga – Omsk 1:2 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 5:4 (po pr.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
SKA Petrohrad
Středa 21.09.2016, 16:00 • Arena Jugra • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:16:28)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:4. Po dvou třetinách byl stav utkání vyrovnaný 2:2. Ve třetí třetině však hosté ještě více zvýšili tlak a nakonec po brankách Chochlačjova a Chafizullina dokázali zvítězit 2:4.

Střely na branku: 24 – 39

58:57
    Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku jedovatou střelu z levého kruhu. Šaryčenkov však tento pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.

58:17
    Hra se momentálně nachází převážně v třetině domácích.

58:00
    Právě se nám rozeběhli poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:45
    Gorbunov dostal nabito do mezikruží, jeho pokus z první však dokázal Šesťorkin vyrazit mimo tři tyče.

56:08

55:40
    Hosté byli vytlačeni ven z třetiny a momentálně se tak s kotoučem nachází ve středním pásmu.

55:06
    Hosté kombinují mezi sebou v útočném pásmu.

54:09
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Alexander Ugolnikov.
    54:03 Dinar CHAFIZULLIN - 2:4

54:03
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hosté už vedou o dvě branky! DINAR CHAFIZULLIN vyslal na branku střelu od modré čáry a jeho pokus skončil až za bezmocným Šaryčenkovovem. Asistence: Jevgenij Ketov a Nikita Točickij.

53:53
    Hosté jsou opět usazeni s kotoučem v útočném pásmu.
    52:45 Alexandr CHOCHLAČJOV - 2:3

52:45
    Hosté se dostávají poprvé v dnešním utkání do vedení! ALEXANDER CHOCHLAČJOV dostal před branku skvělou přihrávku od pravého mantinelu a jeho následný střelecký pokus z první mířený k levé tyči skončil za bezmocným Šaryčenkovovem. Asistence: Jegor Jakovlev.

51:39
    Chafizullin se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Šaryčenkovova, toho však následně střelou k bližší tyči překonat nedokázal.

51:08
    Komerční přestávka.

50:13
    Gorbunov vyslal na branku nebezpečnou střelu z mezikruží, jeho pokus však Šesťorkin skvěle vyrazil mimo tři tyče.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 18. Panov (Bortnikov, D. Chlystov), 35. Kurjanov (Ugolnikov, Bortnikov) – 21. Širokov (S. Plotnikov, Kovalčuk), 39. Chochlačjov (Širokov), 53. Chochlačjov (J. Jakovlev), 55. Chafizullin (Ketov, Točickij)

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Fokin) – Šulakov, N. Chlystov, S. Gusev, Pogorišnyj, Ugolnikov, Selezňov – Kurjanov, Panov (C), Bortnikov – Varfolomejev, Gorbunov, Lapenkov – D. Chlystov, Ljudučin, P. Medveděv – J. Popov, Sokolov, Chacej – Akmaldinov.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ivannikov) – Zubarev, Vojnov, A. Bělov, Čudinov, J. Jakovlev, Chafizullin, Rykov – S. Plotnikov, Tichonov, Kovalčuk (C) – Prochorkin, Širokov, Chochlačjov – Moses, Koskiranta, Barabanov – Točickij, Kablukov, Děrgačjov – Ketov.

Rozhodčí: Kislov, Naumov – Otmachov, Sysujev