Púchov – Trenčín 0:3 (kon.)
MŠK Púchov
0:3 (0:1)
AS Trenčín
sk Středa 21.09.2016, 16:00 • Mestský štadión Púchov. • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Futbalisti AS Trenčín potvrdili na ihrisku Púchova úlohu favorita, keď zvíťazili 3:0 po polčase 1:0. O jediný gól prvého polčasu sa postaral po polhodine hry Halgoš. Domáci mali v prvom polčase niekoľko dobrých možností na vyrovnanie, ktoré však nedokázali dotiahnúť do gólovej koncovky. V druhom polčase už dominovali na ihrisku hostia. Svoju prevahu vyjadrili ešte dvoma gólmi, o ktoré sa postarali Ojim a Halgoš. Trenčín postúpil do 4. kola Slovanft Cupu, kde narazí na Veľký Meder. (17:59:57)

90+2

90+2
    Rozhodca sa už pozerá na hodinky. O malú chvíľu zápas ukončí.

90+1
    Trenčania kombinujú pred šestnástkou Púchova. Hostia sa z posledných síl bránia už neinkasovať ďalší gól.

90
    Rozhodca ešte pridá 2 minúty.

89
    Ďalšia pekná technická strela smerujúca do šibenice. Brankár Letko loptu chytá.

88
    Trenčín je stále nebezpečný. O strelu z diaľky sa pokúsil Ojim. Lopta letela vedľa domácej brány.

87
    Lawrenceho nevýraznú strelu spoza šestnástky dokázal brankár Letko zneškodniť.

86
    Peknú priamočiaru akciu hostí zastavil čiarový rozhodca, ktorý signalizoval ofsajd.

85
    O osude zápasu je rozhodnuté. Duel sa už iba dohráva.

84
    Trenčania pritlačili súpera, ale k strele sa nedostali.

83
    Ojim je v poriadku a nepotreboval ani ošetrenie. V hre sa pokračuje ďalej. Rozhodca ešte musel prísť upokojiť lavičku AS.

82
    Na zemi ostal ležať Ojim. Hostia zakopli loptu do autu. Chvíľu sa hrať nebude.

80
    Púchovčania sa snažia vymyslieť niečo na obranu hostí, no zatiaľ bez výsledku. Domácicm chýba lepšie realizovanie finálnej a pred finálnej fázy.

79
    Po centri Pastoreka poskakovala lopta v hosťujúcej šestnástke. Mikeš ju napokon razantným odkopom poslal do bezpečia.

78
    Trenčania kontrolujú loptu a vývoj tohto zápasu.

77
    Žltú kartu dostáva Ket (AS Trenčín).

75
    Po rohovom kope Halgoša sa dostal k odrazenej lopte na hranici šestnástky Ojim, no jeho koncovka smerovala nad bránu.

74
    Krásna umiestnená strela Lawrenceho spoza šestnástky natiahla brankára Letka a končekmi prstov loptu vytlačil na rohový kop.