Motor ČB – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 8:3 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Havířov – Most 4:1 (kon.) | Kladno – Třebíč 3:4 (0:1 po s.n.) | Slavia – Jihlava 3:0 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 21.09.2016, 18:00Chance liga • 6. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:18:59)

Je dobojováno. Zajímavý zápas plný zvratů i vyloučení je za námi. Hosté nakonec vítězí za dva body a rozhodně mohou být spokojeni. Vzhledem k průběhu hry by měli být spokojeni i domácí, kteří srovnali doslova za minutu dvanáct.

60:39
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Aleš Holík ztratil kotouč za modrou čárou a toho využili hosté, kteří jeli prakticky dva na nikoho. Vrdlovec střílel do tyčky domácí branky, kotouč se od ní odrazil k úplně volnému JANU KLOZOVI, který propálil Kantora. Je to jasné, bonusový bod navíc si připíší houževnatí hosté. Asistence: David Vrdlovec.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a následovat tak bude pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

59:49
    Prostějov je v plném počtu.

58:42
    Domácí čelili menšímu tlaku Slovanu, ale dokázali se z něho vymanit a nakonec se osvobozují.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Hosté nyní budou mít přesilovou hru. Kvapil dostává dvě minuty za podražení. Dokáží Ústečtí jít znovu do vedení?

57:14
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Už byli hosté sice v plném počtu, ale domácí hokejisté dokázali využít tlaku před brankou Slovanu, kde nejprve střílel Šlahař, ale kotouč se odrazil pouze od pravé tyčky pouze zpět před brankovou čáru, kde ho do opuštěné klece doklepl LUBOMÍR KORHOŇ. Máme tedy znovu vyrovnáno. Asistence: Jakub Šlahař, Patrik Moskal.

57:11

56:01
    Hráči Slovanu se ihned dostali ke kotouči a dokázali ho vyhodit z vlastního obranného pásma. Znovu začali hosté svou početní nevýhodu velmi dobře.

55:11
    Moučka hrál vysokou holí a už sedí na trestné lavici. Je tu další přesilová hra pro domácí tým.

54:45
    Ano, je to tak. Slovan je už v plném počtu.

54:11
    Hosté se dostali do přečíslení ve vlastním oslabení, ale to využít nedokázali. Myslím ale, že to hostům příliš nevadí, neboť to vypadá, že se ubrání.

53:45
    Hosté se zatím velmi dobře brání a nepouštějí Jestřáby k žádné větší akci. Dokázali se osvobodit a pošetřili další cenné vteřiny svého oslabení.

52:25
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty hostující Přindiš a nabízí domácím možnost vyrovnání v přesilové hře.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. A. Holík (Rudovský), 35. Venkrbec (Luňák), 58. Korhoň (Šlahař, Moskal) – 30. Merta (Z. Doležal, M. Vágner), 31. Dalecký (Moučka), 51. Moučka (Melka), 61. Kloz (Vrdlovec)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil, Šafář – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – M. Novák, Moskal, Augustin – L. Krejčík, Šlahař, Korhoň – Švec, Hozák.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Bernad, Kasík, Husák, M. Vágner (C), Brož, Přindiš, Hes – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Komárek, Melka, Navarra.

Rozhodčí: Trombík – Adamec, Poruba