Motor ČB – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 8:3 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Havířov – Most 4:1 (kon.) | Kladno – Třebíč 3:4 (0:1 po s.n.) | Slavia – Jihlava 3:0 (kon.)
HC Slavia Praha
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 21.09.2016, 18:00Chance liga • 6. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se těším na shledanou. (20:23:48)

Zápas je u konce. Slavia díky dvěma gólům ve druhé třetině a pojistce do prázdné branky dnes poráží jihlavskou Duklu 3:0 a připisuje si tedy další tři body do tabulky v níž se tak nadále drží na prvním místě.

59:17
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Pohl – 2 min., podražení).

58:44
    Hosté operují v útočné třetině, Škatek ale už zůstává ve své kleci.

58:11
    Slavia právě vstřelila branku!
    ROMAN CHLOUBA se trefil přesně do odkryté svatyně hráčů z Vysočiny a o vítězi dnešním zápasu je definitivně rozhodnuto! Asistence: Jan Pohl, Peter Hraško.

58:05
    Puk drží slávisté, zatím hráči Dukly pouze brání prázdnou branku.

57:30
    Hosté si vzali oddechový čas a Škarek zůstává na střídačce!

57:30
    Drtina si zpracoval puk ve vlastní třetině a jednoduše ho poslal přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

57:16
    Hostující gólman by už rád upaloval na střídačku, zatím ale trenéři Jihlavy zůstávají v klidu a na mávání mladíka nereagují.

56:37
    Nahození od modré drží pevně Hylák. Zápas jde do finále, dočkáme se ještě dramatu?

56:01
    Sudí přerušili hru, protože za vlastní svatyní zůstal ležet Kubica. Nakonec domácí forvard opouští led za pomoci svých spoluhráčů, tak doufejme, že bude v pořádku.

55:16
    Pohl vystihl rozehrávku soupeře a Chlouba se dostal do zajímavé možnosti na pravém kruhu, jeho střelu zápěstím však vytáhl Škarek mimo hřbetem lapačky.

54:42
    Sešívaní nyní raději pouze vyhodili, icing se ale pískat nebude.

54:11
    Dragoun se dostal k odraženému puku před brankou soupeře, byl však tísněn a zacílil těsně vedle.

52:47
    Poslední dvě minuty jsme sledovali poměrně nezajímavou pasáž hry, kterou ukončil Tuominen, jenž mířil tváří v tvář Škarkovi, mladého gólmana ale nedokázal rychlou střelou překonat.

50:58
    Šafránek dostal přihrávku před Škarka, ve velké šanci ale vůbec puk netrefil.

50:39
    Sešívaní se dostali do pásma a jen lehce nahodili puk na Škarka, který raději přerušil hru.

49:30
    Stoklasa si vzal příklad z Jiránka a jeho gólové akce, rovněž pronikl z vlastní třetiny až do té útočné, Hylák byl ale na jeho střelu zápěstím připraven.

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 38. Jiránek (Štebih), 39. M. Drtina (Chlouba), 59. Chlouba (Pohl, Hraško)

HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – M. Drtina, Pohl, Štebih, Andrlík, Hraško, A. Růžička, Valík – Dragoun, Šafránek, Mikulík (C) – Dušek, Tuominen, Rys – Kern, Kubica, Chlouba – M. Kadlec, Jiránek, Markovič.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – Kaláb, Bilčík, Říha, Marcel, Šidlík, Kajínek, Dundáček – Důras, Skořepa, Jergl – Čachotský (C), Diviš, Jícha – Březina, F. Seman, Stoklasa – Síkela, Anděl, Danišovský.