Technika Brno – Šumperk 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 4:3 (po pr.)
Nový Jičín – Kopřivnice 7:1 (kon.) | Kolín – Tábor 7:0 (kon.)
HK Nový Jičín
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 21.09.2016, 18:002. liga skupina Východ • 3. kolo

Poslední třetina se nesla v duchu prvních dvou, kde až na vyjímky dominoval Nový Jičín a zaslouženě bere dnes tři body! Posily, které hájily barvy domácích, zafungovaly na jedničku a i díky nim si Nový Jičín připisuje výhru. Halou se nese Jičín, Jičín a fanoušci jásají. Ode mne to je pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího přenosu, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera, všem čtenářům druhé ligy – východ. (20:13:04)

59:20
    Tak teď se Vrba pořádně zapotil! Domácí si vypracovali dvě tutovky, nicméně se jim nepodařilo trefit místečko přesně, takže nastřelili jen strážce svatyně Vrbu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:46
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KRATOCHVÍL. Asistence: Hruška a Gebauer. Hruška vyslal přízemní střelu na Vrbu, kde dobře stál Gebauer Robin a následně ještě Kratochvíl Šimon, který ztečoval střelu do svatyně Vrby! 7:1!

54:13
    Autorem branky je UHLÁR. Asistence: Málek. Tak toto je poslední "hřebíček" do rakve Kopřivnice. Málek v dobré pozici u Vrby mohl střílet, viděl ale volného Uhlára Adama, který poslal do polo odkryté brány puk a vyšlo to! Zvyšuje tak na 6:1 !

51:28
    Hra se přesunula do středního pásma, poté Nový Jičín se zkoušel dostat do útočné třetiny, kde bylo nesmyslně písknuté zakázané uvolnění.

50:18
    Uhlár (NJI) se teď dobře obtočil kolem brány, hostující obrana ale celkem zakročila včas a Uhlár tak neměl moc šanci na dobré zákončení, Vrba následně puk skryl pod svou výstroj.

49:15
    Ovšem ani hosté vyloženě nehrají špatně, mohli jsme být svědky dobrého zákroku v rámci pravidel u mantinelu.

48:09
    Nový Jičín ještě má síly a tlačí se dopředu, ne na plný výkon ale dá se to pochopit, vzhledem ke stavu utkání.

47:10

45:10
    Dvě minuty ještě pro Pargáče, za podražení a Jičín hraje přesilovku 5 na 4.

45:10
    Větší trest pro Pargáče – 5 min hrubost

45:10
    Větší trest pro Novotného – 5 min hrubost.

45:10
    Novotný Dominik byl faulován, Pargáčem, následně vznikla bitka mezi těmito dvoumi hráči a ani jeden si nenechal nic líbit, v bitce dle mého názoru, vyhrál Novotný Dominik, oba vyfasovali pětiminutové tresty.

44:46
    Zakázané uvolnění Nového Jičína, ten se nikam nežene a spíše šetří síly na zbytek třetiny.

44:10
    Kocián (NJI) ve velké šanci, kdy střílel švihem, Vrba vytáhl parádní zákrok lapačkou a chytá!

43:09
    Zakázané uvolnění Nového Jičína, hra se stěhuje před Iláše.

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 3. Schwarz (Sonnek, Stránský), 5. Chvostek (Rác, Kužílek), 20. Kužílek (Rác, Kocián), 30. Schwarz (Sonnek, Samiec), 39. Chvostek (Rác), 55. Uhlár (Málek), 56. Kratochvíl (Gebauer, Hruška) – 31. Krutil (Sluštík, Červenka)

HK Nový Jičín: Iláš (Urbisch), Stránský, Kužílek, Běhal, Hruška, Vašut, Zbořil, Chvostek, Gebauer, Samiec, Hladiš, Chvostek, Rác, Kocián, Málek, Sonnek, Kratochvíl, Schwarz, Novotný, Uhlár
    HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig), Hoďa, Krutil, Teper, Čintala, Marek, Chalupa, Kowalczyk, Kofroň, Poruba, Sluštík, Hrubý, Bartošák, Kabeláč, Tomášek, Pargáč, Vyčesaný, Mach, Ollender, Červenka