Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 5:3 (kon.)
Sparta – Liberec 5:4 (po pr.) | Třinec – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:3 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 3:2 (kon.)
HC Motor České Budějovice
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 23.09.2016, 18:00 • Budvar Aréna České Budějovice • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Třetí třetina přinesla dva góly a to na obou stranách. Prrvní gól patřil Českým Budějovicům, který vstřelil Jan Bárta, kterému se povedla krásná střela na Kloučka. Druhý gól poslal do prázdné brány Rohlík, kdy Budějovice hráli v pěti hráčích na ledě a jedním na trestné lavici. Zápas i přes značnou převahu Motoru ve třetí třetině vyhráli hráči Pardubic.
    Za mě je to pro dnešek vše a přeji Vám příjemný zbytek večera. (20:02:20)

57:40
    Opět se ukázalo, že hráči Dynama taky umí potrápit a párkrát vystřelili na Pateru, ten ale vše s přehledem chytá

56:44
    5/5

56:20
    Hráči Motoru střílí na Kloučkovu bránu opravdu ze všech stran, ale prostřelit ho se jim nedaří

55:30
    Pěkný tlak Budějovic, zatím neúspěšně

54:41
    Dušek (PCE) – 2 minuty – napadení – 5/4

53:15
    Opět se dostali k puku domácí a jen tak si ho vzít nenechají.

52:15
    Po delší době se podařilo Dynamu dostat do jejich útočné třetiny, ale na bránu nevystřelili

50:57
    Tintěra opět střílí od modré čáry, Klouček opět chytá.

50:01
    Větší tlak vyvíjí Motor, vystřelit na bránu se ale nedaří.

48:58
    Pěkná akce Hostů, Paterovi se puk třikrát odrazil od výstroje, ani tak gól nepadl.

47:57
    Oddechový čas pro tým Dynama

47:42
    Domácí se stále drží ve své útočné třetině.
    GSA

Anežka Vacíková

Branky a nahrávky: 47. Bárta (Bláha, Farka) – 14. Petrus (Zadina), 18. Zadina (Faltys), 60. Rohlík (Hoskovec, Martinec)

HC Motor České Budějovice: Patera (Hauser) – Babčuk, Tintěra, Svoboda, Farka, Kubeš, Michal, Benda, Radoš – Doktor, Bláha, Branský, Káník, Šulek, Tejko, Vochozka, Pixa, Bárta, Kadilák
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Rudy, Trejbal, Faltys, Kučera, Šklíba, Zukal, Roubal, Zadina – Hoskovec, Martinec, Dušek, Rohlík, Petrus, Syrovec, Kaut, Bureš

Rozhodčí: Pražák – Jílek, Šperl