Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 5:3 (kon.)
Sparta – Liberec 5:4 (po pr.) | Třinec – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:3 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 3:2 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 23.09.2016, 15:00DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 7. kola juniorské DHL Extraligy mezi chomutovskými Piráty a karlovarskou Energií.

Piráti Chomutov se momentálně nachází v tabulce na čtrnácté příčce s pouhými pěti body. Po šesti odehraných zápasech mají na svém kontě 1 výhru, 1 výhru po nájezdech a 4 porážky. Na domácím kluzišti zatím odehráli tři zápasy, ze kterých 1x vyhráli a 2x prohráli.

Posledních 5 zápasů

HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 6:4
    Piráti Chomutov – Rytíři Kladno 3:4
    HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov 6:3
    Piráti Chomutov – HC Slavia Praha 5:3
    HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 2:3 po nájezdech

Karlovy Vary se momentálně nachází v tabulce na patnácté příčce s pěti body. Po šesti odehraných zápasech mají na svém kontě 1 výhru, 2 prohry po prodloužení či nájezdech a 3 prohry. Venku zatím odehráli tři zápasy, ze kterých 1x vyhráli a 2x prohráli.

Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 3:0

Piráti Chomutov: Pavlát (Strejc) – Buchtela, Kopic, Gröger, Novák, Lidák (C), Smutný, Hřebíček, Běhula, Hajič – Niňaj, Palička, Részegh, Rindoš, Svoboda, Navrátil, Šilar, Wágner, Adámek

HC Energie Karlovy Vary: Fuksa (Kuchař) – Beer, Pajk, Pátek, Vápeník – Horký, Nguyen, Salnikov, Svoboda, Čejka, Kovář, Davídek, Šála, Hauzr, Hendrych, Janata (C), Procházka, Tamáš

Rozhodčí: Orlický – Kokrment, Coubal.

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v bílých dresech, hosté dnes oblékli černo-zelené dresy.

00:01

00:05
    Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

00:24
    Janata se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však nenadělal Pavlátovi větší potíže.

01:10
    Běhula se dostal zcela osamocen ke střele u pravé tyčky Kuchařovi branky, svým následný střeleckým pokusem však trefil pouze boční síť.

01:20
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Kuchařem.

01:54
    Horký si tak dlouho hrál s kotoučem v útočném pásmu, až něj přišel.

02:23
    Wágner se dostal ke střele těsně před Kuchařem, střela mu však příliš nesedla a Kuchař tak neměl žádný problém kotouč chytit.

02:58
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hru vysokou holí odsedí Matěj Niňaj.

03:30
    Hosté se zatím nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

04:39
    Hosté opět ztratili kotouč v útočném pásmu a jeden z obránců ho následně vyhodil daleko od vlastní branky.

05:04

05:05
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Pavlátem.

05:24
    Běhula napřáhl ke střele od modré čáry, trefil však pouze před sebou stojícího obránce.

06:02
    Palička se řítil sám na branku, těsně před Kuchařem to však neudělal příliš dobře a gól tak nedokázal dát.

07:02
    Smutný se dostal ke střele z mezikruží, branku však vysoko přestřelil.

07:30
    Smutný opět poslal na branku střelu, tentokrát od modré. Jeho pokus však nenadělal Kuchařovi větší potíže.

08:31
    Hosté se nachvíli usadili s kotoučem v útočném pásmu, následně však přišla nepřesná přihrávka a hrát tak mohou opět domácí.

09:00
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

09:11
    Pátek se dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus dokázal Pavlát vyrazit před sebe, kde se nacházel Nguyen, ale ani on nedokázal prostřelit Pavláta.

10:06
    Beer nahodil kotouč za branku soupeře, ale tam se ke kotouči dostal následně pouze jeden z obránců.

10:59
    Jeden z domácích hráčů pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela střídat.

11:50
    Hendrych poslal před branku přihrávku zpoza branky, tam se však nenacházel zrovna nikdo z jeho spoluhráčů a hrát tak mohou domácí.

12:15
    Beer vyslal na branku střelu z levého kruhu, jeho pokus však nenadělal Pavlátovi větší potíže.

12:42

13:21
    Domácí si mezi sebou špatně přihráli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.

13:36
    Hendrych napřáhl ke střele od modré čáry, trefil však pouze jednoho z před sebou stojících obránců.

14:35
    Jeden z domácích hráčů drží kotouč za vlastní brankou a čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.

15:07
    Buchtela napřáhl ke střele od modré čáry, opět ale trefil pouze jednoho z obránců.

15:43
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

16:25
    Hendrych pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně jel střídat.

16:54
    Hajič to zkoušel podél levého mantinelu individuálně, nakonec ho však těsně před brankářem obral o kotouč jeden z obránců.

17:14
    Domácí budou hrát přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče odsedí Pavel Vápeník.

18:10
    Domácím se zatím tato přesilovka vůbec nedaří. Zatím se nedokázali ani dostat s kotoučem do útočného pásma.

18:34
    Oba tým budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za krosček vyfasoval Josef Rindoš.

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

19:09
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí se dostávají do vedení! JAN SVOBODA dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu a následně střelou k pravé tyči nedal Kuchařovi sebemenší šanci. Asistence: Filip Palička.

19:30
    Hosté hrají v plném počtu.

19:55
    Domácí vedou již 2:0! FRANTIŠEK WÁGNER se dostal v oslabení do samostatného úniku a střelou mezi betony dokázal prostřelit brankáře Kuchaře! Asistence: Tamás Részegh a Matěj Niňaj.

20:00

První třetina je za námi. Domácí jsou zatím mírně aktivnějším týmem a zaslouženě tak vedou 2:0. Oba góly domácích padli až v závěru třetiny. Nejdříve se v čase 19:09 trefil při hře čtyři na čtyři Jan Svoboda a následně pět sekund před koncem třetiny se trefil v oslabení při samostatném úniku Wágner. Hosté tak budou muset ve druhé třetině ještě zabrat, aby s tímto výsledkem dokázali něco udělat.

Další třetina začne přibližně v 15:46.

20:01

20:05
    Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem do útočného pásma.

20:38

21:17
    Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

21:40
    Jeden z hostujících hráčů byl natlačen do brankoviště a odsunul tak branku ze svého postavení.

21:55
    Kotouč se dostal mimo kluziště a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

22:26
    Kamil Svoboda napřáhl ke střele z pravého kruhu, branku však minul.

22:50
    Pátek se dostal ke střele od modré čáry, jeho slabý pokus však nenadělal Pavlátovi větší potíže.

23:34
    Jeden z hostujících hráčů vyhodil kotouč pouze do středního pásma a hrát tak mohou domácí.

24:08

24:14
    Vápeník vyslal na branku střelu od modré, jeho pokus se ještě snažil tečovat před Pavlátem Hendrych, ale nepodařilo se mu to a kotouč tak skončil mimo tři tyče.

24:35
    Wágner se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, jeho pokus mířený do levého horního růžku branky však dokázal Kuchař skvělým zákrokem vyrazit nad branku.

25:25
    Úmyslný ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude před Pavlátem.

25:33
    Pajk zkusil své střelecké štěstí od modré čáry, trefil však pouze jednoho z obránců do bruslí.

26:04
    Zakázané uvolněnÍ hostů. Vhazovat se tak bude před Kuchařem.

26:08
    Jeden z domácích hráčů vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Kuchař chytit.

26:13
    Další pokus obstaral od modré čáry Buchtela, ale i jeho pokus dokázal Kuchař chytit.

26:39
    Jan Svoboda se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu, jeho dobře mířenou střelu dokázal Kuchař vyrazit mimo tři tyče.

27:23
    Wágner se dostal podél pravého mantinelu až ke střele z pravého kruhu, jeho nadějný pokus dokázal Kuchař vyrážečkou vyrazit nad branku.

27:44
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Jakub Hendrych.

28:13
    Lidák vypálil od modré, ale branku netrefil.

29:00
    Lidák to tentokrát zkusil z levého kruhu a jeho pokus jen těsně minul levou tyč Kuchařovy branky!

29:37

30:05
    Wágner se dostal ke střele z levého kruhu, ale jeho příliš nepovedenou střelu dokázal Kuchař v pohodě chytit.

30:23
    Běhula se dostal zcela osamocen ke kotouči před Kuchařem, střela mu však následně vůbec nesedla a Kuchař tak neměl sebemenší problémy kotouč chytit.

31:29
    Buchtela se dostal dvakrát ke kotouči v mezikruží, ani jedna jeho střela však neprošla přes obránce.

31:47
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude před Kuchařem.

32:06
    Buchtela byl tvrdě natlačen jedním z protihráčů na mantinel za vlastní brankou, ale rozhodčí hru nechává běžet dále.

32:34
    Kovář napřáhl ke střele od modré, jeho tvrdý pokus však skončil zhruba půl metru vedle pravé tyče.

33:16
    Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.

34:02
    Palička vyslal na branku střelu z levého kruhu, jeho povedenou střelu dokázal Kuchař vyrazit maskou nad svou brankou.

34:28
    Palička se dostal ke střele z mezikruží, jeho backhandový pokus však nendělal Kuchařovi větší potíže.

35:03
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče odsedí Lukáš Procházka.

35:18
    Novákův tvrdý pokus od modré dokázal Kuchař skvěle vyrazit mimo tři tyče.

36:13
    Rindoš si sjel s kotoučem od pravého mantinelu ke střele z mezikruží, jeho pokus však skončil nad brankou.

37:04
    Jan Svoboda dostal skvělou přihrávku před branku od jednoho ze svých spoluhráčů, ke střele ho však nepustil jeden z obránců.

37:06

38:12

38:20
    Vápeník napřáhl ke střele od modré, jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.

38:58
    Horký prověřil svou střelou od modré Pavláta, ten však s jeho střelou neměl větší potíže.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

39:43
    Procházka se dostal do samostatného úniku, na Pavláta však nevyzrál.

40:00

Druhá třetina je za námi. Domácí jsou zatím stále lepším týmem, ale branku se jim ve druhé třetině nepodařilo vstřelit. To se ale nepodařilo ani hostům, kteří přidali ve druhé třetině, ale stále se první branky nedočkali. Závěrečná třetina tak bude ještě velmi zajímavá, tak si jí nenechte s námi ujít.

Další třetina začne přibližně v 16:32.

40:01

40:18
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté ihned na začátku třetí třetiny snižují na 2:1! Domácí si mezi sebou neporozuměli ve vlastní třetině a doslova darovali kotouč na hokejku FILIPA HAUZRA, který následně neměl problém prostřelit Pavláta. Asistence: Bez asistence.

40:54

41:03
    Domácí si berou zpět své dvoubrankové vedení! DANIEL ŠILAR se dostal ke kotouči v pravém kruhu a následnou krásnou střelou do pravého horního růžku branky nedal Kuchařovi žádnou šanci. Asistence: Filip Palička a Jan Svoboda.

41:36
    Dva hostující hráču se zjevili sami před Pavlátem, jeden z nich však se střelou tak dlouho váhal, až se k němu stihl vrátit jeden z obránců a ten mu kotouč sebral.

42:36

43:06
    Davídkovi rupli nervy za vlastní brankou a uklidňovat ho tak musí jeden z čárových.

43:47
    Domácí si mezi sebou špatně předali kotouč v útočném pásmu a následně tak o něj přišli.

44:12
    Kotouč skončil po teči jednoho z domácích hráčů mimo kluziště a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

44:50

44:55
    Beer napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus nechtíc ještě tečoval jeden z obránců, naštěstí pro něj však pouze do míst kde se nacházel Pavlát.

45:12
    Rindoš se řítil sám na brankáře, Kuchaře se mu však prostřelit nepodařilo.

45:36
    Wágner se dostal ke střele z levého kuhu, jeho slabý pokus však nenadělal Kuchařovi větší potíže.

46:20
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí František Wágner.

46:54
    Pajk napřáhl ke střele od modré čáry, branku však přestřelil.

47:24
    Janata napřáhl ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal jeden z obránců ztečovat nad branku.

48:21

48:35
    Pátek nahodil na branku kotouč ze středního pásma, jeho pokus raději Pavlát následně ukryl ve své lapačce.

49:30
    Palička vystřelil z levého kruhu, branku však minul.

50:30
    Kamil Svoboda si sjel s kotoučem od pravého mantinelu ke střele z mezikruží, nakonec se mu však vystřelit nepodařilo, neboť mu to překazil jeden z obránců.

51:14
    Horký napřáhl ke střele ze středního pásma, jeho pokus mířený vysoko nad branku dokázal Pavlát sebrat ze vzduchu.

51:32
    Pajk a Niňaj se chtěli poprat za brankou hostujících, ale rozhodčí je včas roztrhl.

51:52
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Dominik Šála.

52:19
    Domácí posílají na branku jednu střelu za druhou. Kuchař však zatím odolává.

53:08
    Buchtela hledal před brankou svého spoluhráče, nakonec však nikoho nenašel.

53:54

54:05

54:21
    Pajk napřáhl ke střele od modré, jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.

54:49
    Palička se dostal zcela osamocen ke střele před Kuchařem, ale překonat ho nedokázal.

55:36
    Na ledě to momentálně dost vře mezi oběma kluby.

56:30
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

57:30
    Jan Svoboda se hnal s kotoučem sám na brankáře, střelou nad vyrážečku ho však překonat nedokázal.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

58:37
    Novák napřáhl ke střele z levého kruhu, Kuchaře však nedokázal překonat.

58:58
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Hosté to zkoušejí v šesti!

59:19
    Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

59:29

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. O branky se postarali za domácí Svoboda, Wágner a Šilar. Za hosty se dnes trefil pouze Hauzr. Domácí si tak připisují do tabulky důležité tři body.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:10:10)

Martin Penker

Branky a nahrávky: 20. Svoboda (Palička), 20. Wágner (Részegh, Niňaj), 42. Šilar (Palička, Svoboda) – 41. Hauzr

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Fuksa) – Beer, Pajk, Pátek, Vápeník – Horký, Nguyen, Salnikov, Svoboda, Čejka, Kovář, Davídek, Šála, Hauzr, Hendrych, Janata (C), Procházka, Tamáš

Rozhodčí: Orlický – Kokrment, Coubal