Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 5:3 (kon.)
Sparta – Liberec 5:4 (po pr.) | Třinec – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:3 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí si berou zpět své dvoubrankové vedení! DANIEL ŠILAR se dostal ke kotouči v pravém kruhu a následnou krásnou střelou do pravého horního růžku branky nedal Kuchařovi žádnou šanci. Asistence: Filip Palička a Jan Svoboda.

40:18
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté ihned na začátku třetí třetiny snižují na 2:1! Domácí si mezi sebou neporozuměli ve vlastní třetině a doslova darovali kotouč na hokejku FILIPA HAUZRA, který následně neměl problém prostřelit Pavláta. Asistence: Bez asistence.

19:55
    Domácí vedou již 2:0! FRANTIŠEK WÁGNER se dostal v oslabení do samostatného úniku a střelou mezi betony dokázal prostřelit brankáře Kuchaře! Asistence: Tamás Részegh a Matěj Niňaj.

19:09
    Domácí se dostávají do vedení! JAN SVOBODA dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu a následně střelou k pravé tyči nedal Kuchařovi sebemenší šanci. Asistence: Filip Palička.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 20. Svoboda (Palička), 20. Wágner (Részegh, Niňaj), 42. Šilar (Palička, Svoboda) – 41. Hauzr

Piráti Chomutov: Pavlát (Strejc) – Buchtela, Kopic, Gröger, Novák, Lidák (C), Smutný, Hřebíček, Běhula, Hajič – Niňaj, Palička, Részegh, Rindoš, Svoboda, Navrátil, Šilar, Wágner, Adámek
    HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Fuksa) – Beer, Pajk, Pátek, Vápeník – Horký, Nguyen, Salnikov, Svoboda, Čejka, Kovář, Davídek, Šála, Hauzr, Hendrych, Janata (C), Procházka, Tamáš

Rozhodčí: Orlický – Kokrment, Coubal