Vítkovice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 3:2 (po s.n.) | Chomutov – Sparta 4:3 (po pr.)
Plzeň – Olomouc 5:6 (po pr.) | Liberec – Třinec 0:3 (kon.)
po s.n.
HC VERVA Litvínov
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Mountfield HK
Pátek 23.09.2016, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 6. kolo

To je dnes ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne a zase někdy napočtenou. (20:28:09)

Nejlepší hráči zápasu: Jiří Gula (Litvínov) a Richard Jarůšek (Hradec Králové)

Domácí hráči sice v dneším zápase pořád byli o krok vzadu, když museli dotahovat stav. Nejprve se prosadil Kukumberg, na to ale zareagoval Jiří Gula, který srovnal na 1:1. Ve druhé třetině branka nepadla. V druhé půli třetí třetiny se prosadil Richard Jarůšek a zdálo se, že domácí hráči již nenaleznou odpověď. Jenže dvě minuty před koncem František Lukeš zasadil Mountfieldu tvrdou ránu – srovnal na 2:2. Jelikož ve třetí třetině už žádná další branka nepadla, muselo se prodlužovat. V prodloužení jsme se také gólu nedočkali. A tak následovaly samostatné nájezdy. V nájezdech jsme viděli jediného úspěšného střelce a tím byl Robin Hanzl, který svému týmu vystřelil druhý bonusový bod!

Robin HANZL - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC VERVA Litvínov.
    ROBIN HANZL už se na podruhé dokázal prosadit! Litvínovský útočník hradeckého gólmana pořádně vykoupal, počkal si na jeho pohyb, naznačil zakončení na levou stranu, kam se také Pavelka přesunul. Litvínovský šikula ale podržel puk na hokejce a zakončil do pravé volné části branky!

4. série
    0:0
    Kukumberg nedokázal překonat ležícího Januse. Ke gólu ale mnoho nechybělo.

3. série
    0:0
    Jarůšek trefil jen betony připraveného Januse.

3. série
    0:0
    Ani Hanzl se svým blafákem neuspěl.

2. série
    0:0
    Ani Džerinš nebyl úspěšný, jelikož trefil jen připravené betony Januse.

2. série
    0:0
    Ani Lukeš neuspěl, puk se snažil zamést pod betony, ale trefil právě jen beton.

1. série
    0:0
    Bednář nedokázal trefit mezírku mezi Janusovými betony.

1. série
    0:0
    Hübl trefil jen lapačku Pavelky.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení branka nepadla a před námi jsou tak samostatné nájzedy, ve kterých nám hráči ukážou své dovednosti.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:47
    Köhler potrestán desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování.

64:47
    Zakázané uvolnění Hradce.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 14. Gula (R. Hanzl), 58. Lukeš (Gula, V. Hübl), rozh. náj. R. Hanzl – 10. Kukumberg (Červený, Köhler), 49. Jarůšek (Potulny, Dietz)