Martin – Lipt. Mikuláš 1:0 (kon.) | Nové Zámky – Banská Bystrica 2:9 (kon.) | Trenčín – Poprad 1:2 (po pr.)
Zvolen – Košice 3:6 (kon.) | Žilina – Nitra 3:2 (po pr.)
HK DUKLA Trenčín
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HK Poprad
sk Pátek 23.09.2016, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 6. kolo

Popradčania ubránili prvú tretinu, v ktorej boli domáci lepší, potom sa dostali šťastným gólom do vedenia, ktoré udržali proti zle kombinujúcej Dukle takmer až do konca. Nakoniec Holenda poslal zápas do predĺženia, v ktorom rozhodol svojim druhým gólom Zagrapan. (20:33:47)

61:13
    Poprad dal gól!
    Trenčania dostali puk až k Šurekovi, ale Cutting rýchlou prihrávkou vyslal následnej do brejku MAREKA ZAGRAPANA, ktorý sa sám proti Cháberovi presadil presnou strelou.
    Asistencia: Keevin Cutting

61:01
    Kroták a Cutting sa ponúkali, nakoniec strela popradského matadora preletela tesne vedľa žrdky.

60:01
    Brániť budú Hlinka, Tybor a Kozák. Na popradskej strane Zagrapan, Kroták, Cutting a Brejčák.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Hostia začnú predĺženie 75-sekundovou presilovkou 4 na 3. Veľká šanca na rozhodnutie zápasu.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:59
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Drgoň – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Troliga – 2 min., krosček).

59:55
    Cuttingovu bombu od modrej Chábera videl a schoval do lapačky, vzápätí sa Poprad ešte usadil v pásme, veľkú možnosť mal Dinda, ale netrafil pred bránou ideálne.

59:16
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Gašparovič – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

59:16
    Puk skončil mimo hraciu plochu, vyhodil ho Gašparovič a tak hostia budú mať ešte presilovku.

59:02
    Trenčín dal gól!
    Nakoniec to Trenčania dokázali. Usadili sa v pásme, Chábera odkorčuľoval na striedačku, takže sa hralo 6 na 5. Priestor sa tak vytvoril pre obrancu MATÚŠA HOLENDU, ktorý si s pukom nakorčuľoval na ľavý kruh a potom presne švihom trafil pravý horný roh.
    Asistencie: Radoslav Tybor, Jakub Gašparovič

58:15
    Tybor sa v útočnom pásme zamotal s pukom, keď si snažil vytvoriť lepšiu streleckú pozíciu okolo obrancov.

57:21
    Trenčania dobýjali pásmo, nakoniec sa tam s pukom dostali, Gašparovič predložil na modrú Hatalovi, jeho streli tečoval pred bránou Hlinka, ale puk zamieril nad ochrannú sieť.

54:20
    Lukáš Novák sa predral až pred bránu, ale zblízka netrafil priestor medzi troma žrďami.

54:07
    Drgoň nastrelil od modrej puk do klbka tiel pred bránou, obrana nepustila Gašparoviča k účinnej dorážke.