Pardubice – Ostrava 0:0 (kon.) | Třinec – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Táborsko – Znojmo 1:1 (kon.)
Prostějov – Vlašim 0:3 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (0:1)
1. SC Znojmo FK
Sobota 24.09.2016, 16:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

90
    Konec zápasu. Ve druhé půli se Táborsku povedlo zásluhou Javorka srovnat na konečných 1:1. Domácí se zlepšili a měli i další šance, na vítězství to ale už nestačilo. To je ze Soukeníku vše, loučí se Josef Janda. (17:50:21)

89
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jan Javůrek, přichází Robert Bartolomeu.

89
    Atak na hostujícího brankáře a následné ošetření dopřává hráčům pauzu.

88
    Žlutou kartu dostává Petr Javorek (FC MAS Táborsko).

86
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Elvist Ciku, přichází Jakub Fulnek.

82
    Rozhodnout mohl Froněk, ovšem k dorážce do prázdné branky mu kousek chyběl!

81
    Na poslední minuty posílí táborskou ofenzivu zřejmě ještě Fulnek.

78
    Nešického roh sražen za branku, a tak si ho zopakuje.

75
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šimon Šumbera, přichází Petr Rybička.

75
    Žlutou kartu dostává Radim Nepožitek (1. SC Znojmo FK).

73
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Tomáš Mrázek, přichází Tomáš Froněk.

72
    Hosté se z tlaku vymanili a hrozí také oni. Po zmatku před Tomou pálil z vápna mimo Čereda.

70
    Hovorka se z voleje hodně opřel do balonu a moc mu nechybělo, aby trefil pod břevno.

69
    Diváci tleskají a baví se pohledným fotbalem.

68
    Protiútok domácích táhnul dlouho Elvist Ciku, který po delší kličkované vybídnul k zakončení akce Tomáše Mrázka. Jeho ránu musel Doleček vytáhnout na roh.

67
    Přečíslení hostů nedokázal využít ke druhé brance Klíma, když trefil jen vyběhnutého gólmana Tomu. Největší šance Znojma ve druhé půli.

65
    Další snažení domácích zastavil útočný faul těsně před šestnáctkou.

63
    Znojmo se spíš brání, domácí přemýšlejí, jak převahu v držení míče přetavit v překvapivou akci.