Lorient – Lyon 1:0 (kon.) | Bordeaux – Caen 0:0 (kon.) | Montpellier – Méty 0:1 (kon.)
Bastia – Guingamp 1:0 (kon.) | Dijon – Rennes 3:0 (kon.) | Monaco – Angers 2:1 (kon.)
Dijon FCO
3:0 (2:0)
Stade Rennes
Sobota 24.09.2016, 20:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:49:27)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:11. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:12.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl možná aktivnější hostující celek, ale v zakončení se velmi trápil. Naopak domácí vytěžili z minima maximum, třikrát se prosadil a nakonec vyhrál 3:0.

90+3

90+3
    Utkání se už pouze dohrává a oba celky čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Na druhé straně vystřelil velmi aktivní Kamil Grosicki, ale jeho projektil Baptiste Reynet zlikvidoval a stav se tedy nemění.

86
    Rozehrál ho Jeremie Bela, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.

85
    Rohový kop pro domácí celek.

83
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mehdi Abeid, přichází Johan Gastien.
    81. Loïs DIONY - 3:0

81
    Dijon právě vstřelil branku!
    A je definitivě rozhodnuto, protože domácí jdou do vedení 3:0! Bela utekl po levé straně, poslal míč před branku a LOÏS DIONY už neměl problém překonat brankáře.

80
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Kermit Erasmus, přichází Pedro Henrique.

78
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Frédéric Sammaritano, přichází Jérémie Bela.

76
    Nyní zahrávali roh i domácí, ale hosté se ubránili a hned šli dopředu. Opět to zkusil Kamil Grosicki, ale opět nemířil přesně.

74
    Roh rozehrál Kamil Grosicki, ale domácí se v pohodě ubránili a nějakých dvacet minut před koncem vedou stále o dvě branky.

73
    Rohový kop pro Rennes.

72
    Hostující celek je v posledních minutách jasně lepší a stále se tlačí dopředu, ale v zakončení se hráčům Rennes vůbec nedaří a domácí si kráčí pro tři body.