St. Pölten – Rapid 1:1 (kon.) | Austria – Admira 1:2 (kon.) | Sturm Graz – Wolfsberger 3:0 (kon.)
Mattersburg – Ried 1:1 (kon.)
SKN St. Pölten
1:1 (0:1)
SK Rapid Vídeň
Sobota 24.09.2016, 16:00 • NV ARENA (St. Pölten) [Kapacita: 8 000] • Rakouská Bundesliga • 9. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:00:57)

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem a také se dokázali dostat ve 45+3. minutě zásluhou Joelintona, který proměnil pokutový kop, do vedení 0:1. Domácí však naopak byli lepším týmem ve druhé půli a v 59. minutě se jim dokonce podařilo vyrovnat a to když se dokázal prosadit Petrovič. Oba týmy si tak připíší do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 32% – 68%
    Střely celkem: 9 – 9
    Střely na branku: 3 – 3

90+5

90+3
    Hostům se následný přímý kop vůbec, ale vůbec nepovedl a míč tak skončil v zámezí.

90+2
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martič, přichází Grasegger.

90+2
    Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů. Žlutou kartu ještě vyfasoval za tento faul Manuel Martič.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu. Dočkáme se ještě nějaké branky?

88
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

87
    Joelinton se dostal ke střele z velkého úhlu, ale míč následně nasměroval pouze do rukavic připraveného Rieglera.

86
    Murg ztratil míč poblíž hranice vápna soupeře a hrát tak mohou domácí.

85
    Stec poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

83
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Lucas Segovia a místo něj nastupuje Kevin Luckassen.

82
    Hosté drží míč na svých kopačkách a ještě se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

80
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Manuel Hartl a místo něj nastupuje Andreas Dober.

80
    Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

79
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Tamás Szántó a místo něj nastupuje Kelvin Arase.