CSKA Moskva – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Rostov – Lok. Moskva 1:0 (kon.)
CSKA Moskva
1:1 (1:1)
FK Krasnodar
Sobota 24.09.2016, 16:00 • Arena CSKA. Moskva Kapacita: 30000 diváků. • Ruská Premier Liga • 8. kolo

Ode mě je to k tomuto utkání vše, ale večer se na vás budu těšit u dalšího on-line přenosu z ruské Premier Ligy. Do té doby na shledanou! (17:56:10)

Dnešní utkání je tedy u konce a spokojenější budou určitě hosté. Ti totiž nakonec dokázali ubránit stav 1:1, který na světelné tabuli svítil již od 15. minuty. CSKA sice mělo velkou šanci hned v úvodu druhé půle, ale Traorého tutovku skvěle vychytal Kricjuk. Sami hosté pak ještě mohli rozhodnout, nicméně v 90. minutě pálil Smolov těsně vedle.

90+3

90+3
    Ještě jednu skákavou přihrávku do pokutového území Krasnodaru vyslal Wernbloom, nicméně míč šel mimo dosah všech domácích hráčů a Kricjuk ho má ve své moci.

90+2
    Již poněkolikáté v tomto zápase si Lacina Traoré počínal nedovoleně. Je pískán faul na Granqvista a to zřejmě znamená konec domácích nadějí na plný bodový zisk.

90+2
    Pomalu se blíží poslední minuta nastavení. Po velmi nepřesném dalekonosném pokusu jednoho z hostů si míč k odkopu chystá Akinfejev.

90+1
    Nakonec se zahrával rohový kop, po kterém Krasnodar opět zahrozil. tentokrát už se nejednalo o tak nebezpečnou střelu jako před chvílí.
    90. Jedovatá střela Fjodora Smolova (KRS)

90
    A navíc CSKA mohlo ztratit remízu. Kousek od hranice pokutového území totiž lehce ze strany pálil Fjodor Smolov, jehož jedovatá rána prolétla těsně vedle vzdálenější tyče.

89
    Hraje se 89. minuta a domácí zatím ne a ne využít územní převahu. Momentálně je míč poblíž půlící čáry.

87
    Poslední změna v sestavě CSKA Moskva! Izraelec Bibras Natcho (CSK) zaujme místo Georgi Milanova.

87
    Vladimir Bystrov si skvěle zaběhl za obranu domácího celku, ale poté si míč při kličce ukopl až za brankovou čáru. V pokutovém území sice došlo ke kontaktu s obráncem, avšak míč už byl ze hry a penalta se tak pískat nemohla.

86
    Krasnodar se nyní soustředí jen a jen na defenzívu. Téměř každá útočná akce končí záhy po přechodu přes půlící čáru, kde míč zpravidla získávají domácí.

84
    Střídající Ricardo Laborde (KRS) u pomezní čáry zastavoval rychlý výpad domácího celku a po zásluze vidí žlutou kartu.

83
    Jerjomenka už nebavilo obléhání pokutového území a tak vyslal tvrdou střelu z rohu velkého vápna. Kricjuk si poradil a následný rychlý brejk hostů je zastaven faulem.

82
    Faulován byl tentokrát Fernandes. CSKA se tedy může pokoušet o přechod do ofenzivní fáze.

81
    Už už to vypadalo na přečíslení domácích, nicméně celá akce byla velmi zbrzděna a ve finále ji přerušuje nedovolený zákrok Pontuse Wernblooma.