Kadaň – Havířov 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Benátky n/J 3:2 (2:1 po s.n.) | Ústí n/L – Motor ČB 4:3 (kon.)
Přerov – Prostějov 2:3 (po pr.) | Jihlava – Litoměřice 5:4 (2:1 po s.n.) | Třebíč – Slavia 5:2 (kon.)
Most – Kladno 2:4 (kon.)
SK Trhači Kadaň
4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
AZ Havířov
Sobota 24.09.2016, 17:00Chance liga • 7. kolo

Pro dnešek se s vámi poučím. Někdy příště napočtenou. (19:28:12)

Na začátku poslední třetiny Havířov snížil na rozdíl jedné branky z hole Bahounka. Poté ale povedenou tečí skóroval Nicolas Hlava. Přestože se v 55. minutě prosadil Haas, Kadaň si připisuje třetí výhru v sezóně.

58:59
    Kůs mohl rozhodnout, ale střelou z levého kruhu trefil jen Krisla.

58:39
    Pechova střela několikrát změnila směr, ale nakonec skončila mimo tři tyče.

58:32
    Hned po buly to zkoušel Pechanec, Král puk pokryl.

58:30
    Oddechový čas pro hosty. Laco zůstává na lavičce.

58:30
    Hra je přerušena. Domácí obránce vyhodil puk mimo ledovou plochu.

57:59
    Rohan zblokoval ránu Krisla od modré.

57:45
    Od modré střílel Štumpf, ale jeho střela zaplachtila mimo branku, kde Král jen rozklekl.

57:39
    V závěru si domácí komplikují situaci dalším vyloučením.

57:38
    Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Radek Havel – 2 min., nedovolené bránění).

57:11
    Hned po buly střílel z otočky Kohout. Laco vyrazil špičkou betonu.

57:09
    Petran vyhodil na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Laca.

56:55
    Ofsajd Havířova.

Kateřina Kundertová

Branky a nahrávky: 9. M. Zadražil (Trefný), 15. Vaněk, 39. Kohout (Trefný), 46. Hlava (Trefný, Kůs) – 28. Maruna (Dvořáček, Korím), 42. Bahounek (Bednář), 55. Haas (Dvořáček, Maruna)

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný (C), Szathmáry, Tejnor, Blaha, R. Havel, D. Šimek – R. Veselý, Kůs, T. Rohan – Kohout, M. Zadražil, Vaněk – Hlava, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, L. Vrána, Šťovíček.
    AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Krisl, Lenďák, Bahounek, D. Seman (C), Petran, Korím, Dudek – Sztefek, Haas, Dvořáček – Maruna, Bednář, Kotala – Gřeš, Pechanec, Štumpf – V. Meidl, Hlinka, D. Matula.

Rozhodčí: Kostourek – Beneš, Štofa