Kadaň – Havířov | 4:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Benátky n/J | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 4:3 (kon.) |
Přerov – Prostějov | 2:3 (po pr.) | | | Jihlava – Litoměřice | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Třebíč – Slavia | 5:2 (kon.) |
Most – Kladno | 2:4 (kon.) |
Omsk – Novokuzněck | 4:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – HC Slovan | 1:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Minsk | 0:3 (kon.) |
Opava – Nový Jičín | 3:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 6:2 (kon.) | | | Šumperk – Poruba 2011 | 4:3 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Kolín | 2:3 (kon.) | | | Nymburk – Jindř. Hradec | 8:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Písek | 4:2 (kon.) |
Řisuty – Klášterec nO | 11:2 (kon.) | | | Vsetín – Technika Brno | 4:0 (kon.) | | | Žďár n/S – Pelhřimov | 2:5 (kon.) |
Klatovy – Bílina | 4:2 (kon.) | | | Kobra – Vrchlabí | 6:0 (kon.) | | | Jablonec n/N – Děčín | 6:3 (kon.) |
Trutnov – Sokolov | 2:5 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 4:7 (kon.) | | | Písek – Liberec | 0:7 (kon.) | | | Kolín – Mountfield HK | 0:1 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 0:6 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 2:1 (po pr.) | | | HC Litvínov – Slavia | 5:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Pardubice | 3:6 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 1:2 (kon.) |
Olomouc – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Letňany – Sparta | 4:5 (kon.) | | | K. Vary – HC Plzeň | 4:5 (2:1 po s.n.) |
Olomouc – Třinec | 1:4 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 4:3 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 7:2 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 1:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 3:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 2:1 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 7:1 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) |
Poruba – HK MD Šumperk | 0:4 (kon.) | | | Warriors Brno – Olomouc | 5:4 (po pr.) |
Kobra Praha B – Hvězda Praha | 4:4 (kon.) | | | Králův Dvůr – Mělník | 2:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Černošice | 2:6 (kon.) |
Strakonice – Tábor B | 3:6 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Radomyšl | 5:3 (kon.) | | | Milevsko – Telč | 9:3 (kon.) |
HC Baník Sokolov B – Mar.Lázně | 0:0 (odl.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 3:4 (kon.) | | | Břeclav – Uničov | 6:4 (kon.) |
Uh.Brod – Uh.Ostroh | 6:4 (kon.) | | | Orlová – H. Benešov | 2:1 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. | 4:1 (kon.) |
Bohumín – Nový Jičín B | 6:2 (kon.) | | | Studénka – Krnov | 4:6 (kon.) | | | Žižkov Praha – Louny | 8:5 (kon.) |
V.Popovice – Příbram | 10:3 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 6:14 (kon.) | | | Blansko – Kroměříž | 1:5 (kon.) |
Letňany – Roudnice | 4:3 (kon.) |
Litoměřice – Chomutov B | 4:3 (kon.) |
Litvínov – Zlín sledge | 0:8 (kon.) | | | Karlovy Vary – Studénka Sledge | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 2:5 (kon.) |
SHK Mustangové – Č.Budějovice | 11:1 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (odl.) |
po s.n. (2:1)
HC Energie Karlovy Vary
4:5
(3:2, 1:1, 0:1 - 0:0)
HC Plzeň 1929
Pavel Pelčák
Branky a nahrávky:
3. Hotěk (Bečka, Prošek), 14. Šik (Ptáček), 20. Šik (Tlačil, Bečka), 25. Slabý (Zavřel, Hotěk) – 1. Matiášek (Roubal), 3. Červenka (Matiášek, Eret), 32. Matiášek (Kaňák, Eret), 48. Eret (Roubal), rozh. náj. Roubal
Rozhodčí: Hlinka – Kopáč, Gerát
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Šik (KVA)
0:0 Matiášek (PLM)
2. série:
0:0 Tlačil (KVA)
0:0 Eret (PLM)
3. série:
1:0 Šťastný (KVA)
1:1 Roubal (PLM)
4. série:
2:1 Roubal (KVA)
2:1 Slabý (PLM)
HC Energie Karlovy Vary:
Beran (Kašpar) – Kořán, Přibyl, Zavřel, Ptáček, Štaif, Kala, Cankov – Hotěk, Bečka "C", Prošek, Slabý, Šik, Holub, Petrov, Halberštát "A", Tlačil, Štastný, Habr
Náhradníci:
Trenér:
HC Plzeň 1929: R. Červenka (od 21. Kolář) – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Staněk, Lokajíček, Čada, Šilhán, Váchal – Reitspies, Mužík, Kolda, Matiášek, Hajžman, Roubal "C", M. Červenka, Hajšman, Eret, Hasman, Váňa "A", Kovařík "A"
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Plzeň 1929: R. Červenka (od 21. Kolář) – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Staněk, Lokajíček, Čada, Šilhán, Váchal – Reitspies, Mužík, Kolda, Matiášek, Hajžman, Roubal "C", M. Červenka, Hajšman, Eret, Hasman, Váňa "A", Kovařík "A"
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hlinka – Kopáč, Gerát
Diváci:
Vítězným týmem se pro dnešní zápas stává Plzeň, která díky JOSEFU ROUBALOVI, který dokázal proměnit dva nájezdy a urval tak druhý bod pro svůj tým.