Litvínov – Zlín sledge 0:8 (kon.) | Karlovy Vary – Studénka Sledge 4:3 (2:1 po s.n.) | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 2:5 (kon.)
SHK Mustangové – Č.Budějovice 11:1 (kon.)
HC Litvínov (sledge)
0:8 (0:1, 0:1, 0:6)
SHK LAPP Zlín
Sobota 24.09.2016, 17:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Česká para hokejová liga • 1. kolo

Konec zápasu. (18:43:43)

44:32
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté stále nemají dost a gólové hody pokračují! Tentokrát je úspěšným střelcem David Palát, který se prosazuje v dnešním zápase již podruhé. Bez asistence.

43:26
    PAVEL JULINA se napřáhl pár kroků před modrou čárou a střelou do odkryté levé horní části branky tak zkompletoval svůj hattrick! Asistence: Palát.

43:00
    Jsou před námi poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem ke stavu, také i celého zápasu.

42:23
    Zlín zaváží kotouč před litvínovskou branku a nadále kombinuje.

41:19
    Joppa v dobré příležitosti trefil jen připravenou lapačku domácího gólmana.

39:56
    Hosté přidávají v pořadí již šestou branku a domácím hráčům nepomohla ani změna na postu gólmana. Kotouč si mezi sebou několikrát prohodila dvojice PAVEL JULINA – Šafránek, přičemž první jmenovaný stál na konci celé akce, když dokázal trefit odkrytou horní část litvínovské branky. Asistence: Šafránek.

39:36
    Zlínští se stále drží v litvínovském obranném pásmu, od začátku až do konce zápasu máme ve hře stále stejný průběh.

38:45
    Ligda si vyjel až k litvínovské brance. Domácí gólman byl ale trpělivý a počkal si na střelu zlínského útočníka. Poté puk vyrazil za pomoci své vyrážečky do bezpečí.

38:13
    Po dlouhé době se dostali do útočné třetiny i domácí hráči, ovšem v žádném vážnější šance to nevyústilo.

37:34
    Zlínským hráčům očividně pět vstřelených branek nestačí. Hostující hráči dále pokračují ve svém náporu.

36:49
    Dochází ke střídání gólmanů na straně Litvínova, do branky se postavil Jurgen Weser.

36:49
    Pátá právě teď odbila! Zlín potvrzuje svou suverenitu v dnešním zápase a kompletuje tak pověstného bůra. Na listinu úspěšných střelců se zapisuje DAVID PALÁT. Asistence: Rauš.

35:24
    Hostující hráči přidávají čtvrtý gól! Postaral se o něj ZDENĚK ŠAFRÁNEK, na kterého domácí obrana úplně zapomněla. Kokeny si nedokázal s tímto samostatným únikem poradit a propustil za svá záda již čtvrtý puk. Bez asistene.

34:30
    Stodůlka se ocitl osamocený před litvínovským gólmanem, ale na jeho smůlu nedokázal prostřelit ležícího Kokenyho.

32:35
    Hosté uskakují domácím hráčům na rozdíl tří branek! Joppa našel pár kroků před mezikružím dobře postaveného ZDEŇKA HÁBLA, který přesnou střelou rozvlnil síť za zády bezmocného litvínovského gólmana. Asistence: Joppa, Ligda.

32:12
    Ligda se rozjel po pravém křídle a z vrcholu pravého kruhu vystřelil, Kokeny kotouč vyrazil do bezpečí.

31:36
    Domácí hráči opět posílají puk do středního pásma.

30:46
    Litvínov vyhazuje puk do středního pásma, čímž se aspoň na malou chvíli osvobozuje.

30:34
    Zakázané uvolnění Litvínova.

30:11
    Úvodní buly na začátek třetí třetiny vyhráli Zlínští, kteří se ihned derou do útočného pásma.

30:01

Po dvou třetinách Zlín zápasu jasně dominuje, ukazuje to poměr střel na branku, ve kterých Zlín vede 31:2.

30:00

29:44
    Hosté se opět těsně před sirénou, která ohlásí konec druhé třetiny prosazují! Julina vypálil od modré čáry, Kokeny puk vyrazil jen před sebe, kde puk za záda litvínovského gólmana dorazil MARTIN JOPPA, jenž neměl se zakončením do poloprázdné litvínovské branky žádný problém. Asistence: Joppa, Julina.

29:30
    O kotouč se bojuje ve středním pásmu.

28:54
    Palát ujížděl sám po levém křídle, když už se chystal zakončit, tak mu puk sjel z jeho čepele. Hostující útočník se to ještě snažil zachránit a nakonec se přeci jen dostal ke střele. Litvínovskou branku ovšem jen těsně minul!

28:12
    Zlín už je opět v tlaku a svírá Litvínov v jeho obranném pásmu!

27:42
    Špatná kombinace Zlína vystrnadila hosty z útočného pásma.

27:29
    Další šance Zlína! Ligda se ocitl nikým nestřežený před litvínovskou brankou, jenže jeho pozemí střela neměla šanci na úspěch! Škoda, této zahozené příležitosti.

27:18
    Zlín se málem dočkal další branky! Joppa ale nedokázal v dobré příležitosti puk zvednout za záda ležícího Kokenyho.

26:28
    Už to vypadalo, že se Zlínští hráči dostanou do přečíslení 2 na 1. Joppa ale na modré čáře nechal puk za sebou a z této šance tak nakonec nic nebylo.

26:14
    Další zakázané uvolnění ze strany Zlína.

26:03
    Zlín se chtěl rychle dostat zpět před litvínovskou brankou, zastavilo ho ale zakázané uvolnění.

25:33
    Zlínští kombinovali v obranném pásmu Litvínova, tam se puku ujal Resch, který jej poslal do středního pásma.

24:33
    Vhazování před litvínovskou brankou vyhrál, kdo jiný než Zlín, který se stále drží v útočné třetině.

24:19
    Šafránek od levého kruhu trefil jen pozorného Kokenyho.

23:19
    Zlín se stále drží v útočném pásmu a pořádně trápí domácí hráče, kteří nevedějí kam dřív.

22:34
    Zdeněk Hábl zakončoval od levého kruhu. Střela mu ovšem nesedla a domácí gólman nemusel zasahovat.

22:19
    Zakázané uvolnění Litvínova, který v nouzi poslal kotouč až ke zlínské brance.

21:54
    Zlín hravě projel obranným pásmem a hraje si s domácím týmem jako kočka s myší.

21:37
    Dalším střelcem, který se pokusil ohrozit litvínovskou branku byl Šafránek. Výsledek byl pro Zlín ale opět stejný. Kokeny nemusel zasahovat, jelikož střela Šafránek nebyla přesná a branku netrefila.

21:19
    Julina nahrával Jappovi před branku, ten ale litvínovskou svatyni netrefil.

20:32
    Zlín posílá na Kokenyho jednu střelu za druhou. Domácí gólman čelí opravdu obrovskému tlaku ze strany Zlína. Litvínov může být rád, že prohrává pouze o jednu branku.

20:00
    Hábl přenechal kotouč Šafránkovi, který měl stát na konci celé zlínské akce. Domácí gólman se ale na jablkách nachytat nenechal a tuto akci si pohlídal.

19:50

19:36
    Zlín opět rozehrává svou útočnou akci.

18:52
    Zdeněk Hábl ujížděl po levém křídle, pár čísel před vrcholem pravého kruhu se rozhodl vystřelit. Litvínovský gólman puk pomocí svého těla vyrazil mimo tři tyče.

18:24
    Zlín se opět i ve vlastním oslabení ujímá iniciativy na ledě. Joppa z blízkosti ale nedokázal prostřelit Kokenyho.

17:50
    Slováček si odpyká dvě minuty na trestné lavici za nedovolené bránění.

16:51
    Rauš od modré čáry trefil jen připravnou lapačku Kokenyho.

15:55
    Julina trefil z pravého rohu tyč litvínovské klece!

15:20
    Šafránek v samostatném úniku nedokázal trefit gólem zívající branku!

15:01

15:00

14:55
    Zlín se pět sekund před koncem první třetiny prosazuje! Byla jen otázka času, kdy Zlín svůj tlak přetaví v gól! Z mezikruží se přesnou ranou prosadil PAVEL JULINA! Asistence: Hábl Zdeněk, Ligda.

14:30
    Julina vypálil od modré čáry. Jen těsně ale minul litvínovskou klec!

13:48
    Zlín se opět usadil v útočném pásmu Litvínova.

13:09

12:52
    Litvínov se poprvé ve své přesilové hře dostává do útočného pásma.

12:19
    Po přihrávce Matouška vypálil od pravého kruhu Julina, trefil ale jen připraveného domácího gólmana.

11:47
    Zlín dominuje i ve svém oslabení! Šafránek teď měl obrovskou příležitost, ale ležícího litvínovského gólmana nepřekonal!

11:09
    David Rauš si odpyká dvě minuty na trestné lavici za držení protihráče.

10:51
    David Hábl z blízkosti brankového prostoru nedokázal trefit litvínovskou branku.

10:25
    Zlín zápasu opravdu dominuje, domácí hráči se nemohou z toho tlaku vymanit.

10:00
    Zlín vyhrál buly ve středním pásmu a hned se dere do útočného pásma.

09:37
    Julina pár kroků před modrou čárou vystřelil, mířil ale nepřesně a domácí gólman tak ani nemusel vynaložit úsilí na zneškodnění této střely.

09:24
    Šafránek vypálil hned po vyhraném buly. Domácí gólman měl zakrytý výhled ale poradil si výborným zákrokem lapačkou a drží svůj tým nad vodou!

09:18

08:48
    Zdeněk Hábl se v obranném pásmu ujal kotouče a hned upaluje opačným směrem.

08:27
    Palát vyzkoušel pozornost domácího gólmana, ten ale puk vyrazil mimo tři tyče.

08:10
    Šafránek vystihl livínovskou snahu o osvobození se z tlaku. Na modré čáře hostující obránce zastihl puk a uzavřel tak útočnou třetinu.

07:34
    Šafránek nahrával před branku na Paláta, ten ale už byl ve špatné pozici a nedokázal vystřelit.

07:00
    David Hábl byl v obrovské gólové příležitosti! Zblízka ale nedokázal domácího gólmana prostřelit!

06:40
    Litvínovský gólman si připisuje další zákrok, Šafránek domácího gólmana nedokázal prostřelit.

05:20
    Litvínovští se nemohou vymanit ze zlínského tlaku. Domácí hráči jen vyhazují puk do středního pásma.

05:00
    Stodůlka vybojoval puk za litvínovskou brankou a udržel pro svůj tým útočné pásmo.

04:30
    Litvínovští vyhodili puk jen do středního pásma, odkud hostující hráči zahajují své kombinace.

04:12
    Julina se pokoušel vystřelit od modré čáry, branku ale netrefil jelikož mířil vysoko nad.

03:37
    Litvínovští vyhodili kotouč do středního pásma a tím se tak osvobodili ze zlínského tlaku.

03:06
    Na začátku zápasu jsou aktivnějším týmem Zlínští hráči, kombinace Juliny se Šafránkem ale prozatím gólem nekončí.

02:19
    Vhazování před brankou Litvínova vyhrál Zlín, který je natlačený v útočné třetině.

02:00
    První velká šance Zlína neskončila gólem, domácí gólman se prezentoval pěkným zákrokem.

01:34
    Hostující kapitán se v obranném pásmu ujal volného kotouče a zavezl jej do útočného pásma.

00:40
    Zlínští hráči se dostali v poklidu do útočné třetiny, v větším šancím se ale nedostali.

00:10
    Na úvodním buly byli úspěšnějšími Zlínští hráči, kteří se snaží dostat do útočné třetiny.

00:01

Dobrý den z Litvínova všem příznivcům sledge hokeje. Vítám Vás u prvního kola kola E.P.C. Managment České sledge hokejové ligy, ve kterém se mezi sebou střetnou domácí hráči HC Litvínov a hostující celek SHK LAPP Zlín.
    Prostřednictvím textového přenosu Vás dnešním utkáním bude provázet Sabina Šťástková.
    Přeji příjemný hokejový zážitek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 15. Julina (Z., Ligda), 30. Joppa (Julina), 33. Hábl Z. (Joppa, Ligda), 36. Šafránek, 37. Palát (Rauš), 40. Julina (Šafránek), 44. Julina (Palát), 45. Palát

HC Litvínov (sledge): Kokeny (Weser) – Štiber, Záluský, Ulmann – Veselý, Žižka, Bláha, Očenášek (C), Synek, Resch, Matthes
    SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Šafránek, Hábl Z. (C) – Stodůlka, Palát, Ligda, Šnajdar, Hábl D., Slováček, Joppa, Rauš