Ufa – Záhřeb 4:5 (1:2 po s.n.) | Toljatti – Riga 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 3:0 (kon.)
Čerepovec – Kunlun 2:0 (kon.) | Nižněkamsk – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Soči – Jekatěrinburg 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Barys 5:4 (kon.)
Lada Toljatti
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Dinamo Riga
Neděle 25.09.2016, 15:00 • Lada Arena • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou. (17:19:52)

Utkání mezi celky Lada Togliatti a Dinamo Riga je u konce a o vítězi nemůže být pochyb. Domácí hokejisté byli po celý zápas lepším týmem a zcela zaslouženě si připisují tři body za vítězství 4:0.

59:00
    V samotném závěru utkání si přesilovou hru zahrají i hosté po nedovoleném zákroku Děmagina.

55:50

53:50
    Hosté závěr utkání nezvládají především co se disciplíny týče, o čemž svědčí další vyloučený hráč. Za katr míří Sestito.

52:41
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že o vítězi je jasno! A měl by jím být tým Togliatti, neboť čtvrtý úspěšný zásah přidává NIKITA FILATOV. Asistence: Sotnieks.

52:29
    Další trest pro hráče Rigy, tentokrát pro Jerofejevse.

51:43

50:21
    Hokejisté Lady se soustředí i při vlastní přesilové hře především na důkladnou defenzívu a do nebezpečnější akce se prozatím nedostali.

49:43
    Hostům se vidina na zvrat utkání opět vzdálila, protože na dvě minuty putuje na trestnou Jelisejevs.

46:29
    Shugg přišel ve vlastním obranném pásmu o puk a byla z toho hodně nepřehledná situace před Sedláčkem.

46:02
    Skvorcovs předvedl význam čtvrté lajny v praxi, to když si u mantinelu vyšlápl na nepozorného Bumagina.

44:57
    Kostromitin se elegantně zbavil na modré čáře dotírajícího útočníka, avšak při následné střele si neseřídil mířidla a branku minul.

43:06
    Dinamo se nevzdává! Krásná kombinační akce hostujícího celku, na jejímž konci byla lapčka Ježova.

41:34
    Ježov se musel mít na pozoru před tvrdou střelou Pavlovse.

40:43

40:04
    Lada začíná třetí třetinu v početní výhodě. Je otázkou, zdali toho dokáže využít.

Domácí jsou po dvou třetinách ve tříbrankovém vedení a nic nenasvědčuje tomu, že by si z dnešního utkání měli odnést něco jiného, než tři body. V prostředním dějství se prosadili v samotném závěru z hole Valujskije.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 5. Bělousov (Aronson), 17. Filatov (Kostromitin), 39. Valujskij (V. Komarov), 53. Filatov (Sotnieks)

Lada Toljatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Maleňkich, Korjagin, Kostromitin – Filatov, Bumagin, Johansson – Šenfeld, Bělousov, V. Komarov – Rybin, Krysanov, Děmagin – A. Ivanov, Achmetov, Zernov – Valujskij.
    Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Jerofejevs, Mullen, Galvinš, J. Redlihs, K. Redlihs, Zile, Freibergs – Shugg, Sčastlivyj, Gillies – Darzinš, Sestito, Indrašis – Jelisejevs, Pavlovs, M. Redlihs – Saulietis, Meija, Skvorcovs.