Ufa – Záhřeb 4:5 (1:2 po s.n.) | Toljatti – Riga 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 3:0 (kon.)
Čerepovec – Kunlun 2:0 (kon.) | Nižněkamsk – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Soči – Jekatěrinburg 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Barys 5:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
Jokerit Helsinky
Neděle 25.09.2016, 16:00 • Neftěchim Arena • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:43:17)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice vedli 2:0 po gólech Andreje Sergejeva. Hosté ale dokázali vyrovnat a to když se ve třetí třetině prosadili Joensuu a Anttila. Rozhodnout tak museli samostatné nájezdy, ve kterých byli lepší domácí a do tabulky si tak připisují dva body.

Střely na branku: 38 – 33

Dan SEXTON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.

64:44
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Nikita Ščitov – 2 min., podražení).

63:31
    Kotouč se momentálně pohybuje z jedné strany kluziště na druhou. V prodloužení jsme zatím žádnou vyloženou šanci nezaznamenali a vypadá to, že dnes uvidíme nájezdy.

62:19
    Jde vidět, že oba týmy už nemají mnoho sil a prodloužení tak probíhá v poměrně pomalém tempu.

61:28
    Jaakola se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.

61:11
    Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

60:48
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 30. An. Sergejev (Sexton, Polygalov), 54. An. Sergejev (D. Makarov, Ogurcov), rozh. náj. Sexton – 55. Joensuu (Salminen), 60. Anttila (Jaakola, Salminen)