Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (po pr.) | Pardubice – Slavia 3:4 (1:2 po s.n.) | Zlín – Vsetín 8:3 (kon.)
Ústí n/L – PZ Kladno 2:3 (po pr.) | Liberec – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Vítkovice – Přerov 3:0 (kon.)
HC Plzeň – Letňany 2:1 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 1:5 (kon.) | Kobra – HC Litvínov 2:11 (kon.)
Kladno – Sparta 2:8 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Kometa Brno
Neděle 25.09.2016, 12:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • 6. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Z mrazivé Svijanské arény se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek víkendu. (14:36:21)

Bílí Tygři závěr zápasu zvládli a berou tři body. Utkání rozhodl ve 41. minutě Kavický, na jehož trefu už Kometa nedokázala zareagovat.

59:45
    Vašíček vyhrál vhazování a přihrál Studenému, který trefil pouze libereckého obránce.

59:37
    Brno si bere time out.

59:37
    Luboš Dospěl (LIB) dostává dvě minuty za podražení! Ještě to bude drama.

59:08
    Hosté to zkouší v šesti!

58:22
    Kometa sice vyhrála vhazování v útočné třetině, Tygři ovšem získali kotouč a vyvezli ho za modrou čáru.

58:21
    Liberecký trenér Milan Plodek si vyžádal oddechový čas.

58:01
    Na středové čáře číhal na přihrávku úplně osamocený Vašíček. Žádný z jeho spoluhráčů mu ale nedokázal přihrát. Probíhají poslední dvě minuty utkání.

56:43
    Vašíček obešel dva liberecké obránce a tváří v tvář Zajíčkovi vystřelil bekhendem. Brankář Liberce si opět poradil.

54:45
    Furch vybídl zadovkou ke střele Malého, jenž zvolil střelu golfem. Zajíček jeho projektil vyrazil d ochranné sítě.

53:29
    Severočeši hrají v plném počtu.

52:45
    Moravané se nedostali ani ke střele a Liberec vyhazuje.

51:33
    Kometa prozatím pouze kombinuje v útočném pásmu.

51:24
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Křepelka – 2 min., sekání).

50:33
    K samostatnému nájezdu se postavil Luboš Dospěl. Zvolil střelu a bohužel pro Liberec mířil až příliš přesně. Orazítkoval tyč!

50:33
    Liberec pojede trestné střílení! Někdo z Brněnských se provinil hozením hole v obranném pásmu.

49:23
    Malý kličkou mezi nohy obehrál domácího obránce a mohl jet sám na brankáře. Puk mu ale trochu utekl, čehož využil Zajíček, jenž kotouč vypíchl.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 29. Cikhart (Rychovský, Hampl), 41. Adamec – 34. Malý (Kavický)

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Hosnedl) – Adamec (C), Hampl, Žůrek, Starý, Kollert – Pray, Rychlovský, Dospěl, Dupal, Liška, Drábek, Cikhart, Křepelka, Vomáčka, Strnad, Virág
    HC Kometa Brno: Vystavěl (Kašpar) – Masár, Holemý, Sedláček T., Kučeřík, Mlčák, Furch, Sedláček J., Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček (C), Bartes

Rozhodčí: Krob – Podrazil, Košťálová